techbord.com سازنده صفحه PS5 پس از تهدید قانونی سونی ، پیش سفارش ها را لغو می کند

TL؛ DR: به یک شرکت بازی سازی فکر کنید که بیش از حد تهاجمی به محافظت از IP های خود دارد و نینتندو معمولاً اولین نامی است که به ذهن شما خطور می کند. اما به نظر می رسد سونی در تصمیم گیری وکلا در برابر تخلفات ادراک شده نیز کند نیست. سازنده پلی استیشن شرکتی را که صفحات سفارشی برای PS5 ایجاد می کند مجبور کرده است محصولات را حذف کرده و پیش از سفارشات مشتریان را به دنبال تهدید قانونی لغو کند.

همانطور که توسط VGC گزارش شده است ، PlateStation5.com قبلاً تحت شکایتی از سونی مبنی بر نقض علائم تجاری خود ، تغییر نام داده بود. پس از نام تجاری جدید به عنوان CustomizeMyPlates.com ، این شرکت تصور کرد که سونی عقب نشینی خواهد کرد ، اما اوضاع بدتر شد.

"قبل از راه اندازی ، ما با احتیاط کامل تلاش کردیم و عقیده داشتیم که چون سونی فقط حق ثبت اختراع معلق را دارد در صفحات جلویی مشکلی وجود نخواهد داشت. "CustomizeMyPlates به VGC گفت.

" اما پس از فقط یک روز از فعال شدن وب سایت ما ، وکلای سونی از ما خواستند نام خود را تغییر دهیم (در آن زمان PlateStation5) ، نقض علامت تجاری ما فکر کردیم این تغییر برای خوشحال کردن همه کافی است و صادقانه امیدوار بودیم چون ما در حال توسعه محصول خود بودیم. "

" اما سپس وکلای سونی به ما گفتند که نظر آنها است ، مالکیت معنوی سونی به صفحات جلویی گسترش یافت و اگر ما همچنان به فروش و توزیع آنها در هر کشوری ادامه می دادیم ، به دادگاه منتهی می شدیم "، ایمیل ادامه می یابد. "این همه دیروز آشکار شد و ما در حال لغو و بازپرداخت کلیه سفارشات صفحه نما در سراسر جهان هستیم [...] ما از این موضوع بسیار ناامید شده ایم اما گزینه دیگری نداریم. "

CustomizeMyPlates کار می کرد با تولیدکنندگان انگلستان و چینی صفحه های غیررسمی را که باید در رنگ های مختلف با قیمت 39.99 دلار در دسترس باشند ، ایجاد کنند. آنها قرار بود ظرف دو هفته پس از راه اندازی PlayStation 5 ارسال شوند.

تمام پیش سفارش های موجود برای نمای ظاهری لغو شده و محصولات متخلف حذف شده اند ، اگرچه هنوز پوست نمی فروشد. این شرکت می گوید که اکنون "در مورد مارک های تجاری" "عاقلانه تر" است.

در ماه جولای ، تصاویر فاش شده حاکی از آن بود که PS5 از صفحه های قابل تعویض بهره می برد و قطره رسمی رسمی ماه گذشته کنسول نشان داد که این قسمت از یک پیچ بدون پیچ استفاده می کند طراحی که اجازه می دهد تا آن را به راحتی لغزش. آیا سونی می تواند چهره های سفارشی خود را آماده کند و نمی خواهد اشخاص ثالث روی انگشتان پا قدم بگذارند؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

سازنده صفحه PS5 پس از تهدید قانونی سونی ، پیش سفارش ها را لغو می کند
hardware/سازنده-صفحه-ps5-پس-از-تهدید-قانونی-سونی-پیش-سفارش-ها-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.