خبر

 • تک بورد - سازنده صفحه نمایش PS5 که به سونی گفته است

  سازنده صفحه نمایش PS5 که به سونی گفته است "پیش بروید ، از ما شکایت کنید" با تهدید به اقدامات قانونی ، محصولات را می کشد
  8 روز و 21 ساعت قبل

  Facepalm: در مورد کلاسیک کسی که تقریباً خواسته خود را دریافت کرد و سپس از آن پشیمان شد ، Dbrand ، سازنده صفحه نمایشی PS5 که به سونی گفته بود "پیش برو ، از ما شکایت کن" ، Darkplate های خود را پس از غول بازی از فروش حذف کرد. تهدید به اقدام قانونی شد

  در ماه فوریه بود که Darkplates Dbrand-صفحه های مشکی مات PS5 که ظاهری کلاسیک تر از PlayStation به کنسول می داد-برای پیش سفارش در دسترس قرار گرفت. این اقدام پس از آن صورت گرفت که یکی دیگر از فروشندگان صفحه ، CustomizeMyPlates ، محصولات خود را از فروش حذف کرده و به دلیل وکلای آماده کننده سونی که قبلاً از شرکت خواسته بودند نام خود را از PlateStation5 تغییر دهد ، کلیه پیش سفارشات خود را لغو کند. اما محصولات CustomizeMyPlates \ در اوایل سال جاری به فروش رسید بدون لوگوهای مشابه پلی استیشن.

  Dbrand نگران این نبود که سرنوشت مشابهی را متحمل شود و سونی را با جرئت شکایت کرد. حتی نوشته است که بافت میکروسکوپی داخل Darkplates "یک چرخش آخرالزمانی آشنا اما از نظر قانونی در اشکال کلاسیک دکمه PlayStation نشان می دهد. "

   https://techbord.com سازنده صفحه نمایشی PS5 که به سونی گفته است

  اما این به نظر می رسد غرور شرکت کانادایی بد توصیه بود. چند ماه طول کشید تا سونی اقدام کند ، اما این نامه توقف و قطع کار سرانجام بر آستان mak سازنده صفحه ظاهر شد. در بخشی از اطلاعیه آمده است که محصولات Dbrand "طرح محصول محافظت شده SIE \ [Sony Interactive Entertainment] را " تکرار می کند ، "و به نظر می رسد سونی با این ادعا که اشکال دکمه " از نظر قانونی متمایز "از طرح های دکمه PS - Dbrand نشان می دهد که سونی ممکن است بخواهد به دنبال Squid Games برود.

  بخش Darkplates فروشگاه Dbrand در حال حاضر فقط پیوندهایی به مقالات رسانه ای در مورد تهدیدهای قانونی سونی نشان می دهد. این شرکت از Reddit برای پاسخگویی طولانی مدت استفاده کرده است که خلاصه ای از موارد زیر است: "ما " در حال حاضر برای تسلیم خواسته های تروریست ها " در حال حاضر . "

  "در خاتمه ، به شما و به ویژه f ** k سونی. به زودی صحبت کنید." faceplates ، که Dbrand معتقد است در شرف وقوع است. اما بیشتر مردم بیشتر نگران این هستند که بتوانند بدون مراجعه به eBay یکی از کنسول ها را بخرند. اگر شما ساکن ایالات متحده هستید که در این دسته قرار می گیرید ، می توانید در فرصتی برای دریافت دعوت نامه برای رویداد ذخیره مجدد ثبت نام کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار