خبر

 • تک بورد - سازنده صفحات جلد مشکی PS5 می گوید:

  سازنده صفحات جلد مشکی PS5 می گوید: "برو جلو ، از ما شکایت کن"
  12 روز و 5 ساعت قبل

  مشاغل درگیر سفارشی سازی PlayStation 5 موفق ترین زمان ها نبوده اند ، اما یک شرکت با فروش صفحات جلوی سیاه کنسول احتیاط می کند و حتی از سونی دعوت می کند "" جلو بروید ، از ما شکایت کنید. "

  دارک های PS5 شرکت dbrand در ایالات متحده اکنون برای پیش خرید در دسترس هستند. دارندگان کنسول سونی می توانند به راحتی جلوی سفید آن را بگیرند و آنها را با این نسخه های سیاه سفارشی جایگزین کنند ، و این باعث می شود بیشتر شبیه نسل قبلی PlayStations باشد که مردم آن را می شناسند و دوست دارند.

  dbrand می نویسد که بافت میکروسکوپی در داخل ویژگی های Darkplates "چرخشی آخرالزمانی آشنا-اما کاملاً متمایز بر روی اشکال کلاسیک دکمه PlayStation." امیدواریم سونی با این سلب مسئولیت موافقت کند.

   https://techbord.com

  فروشندگان صفحات گنگ شده اند توسط سونی در گذشته در ماه نوامبر ، به دنبال تهدید قانونی از سوی غول ژاپنی ، CustomizeMyPlates مجبور شد محصولات خود را از فروش حذف و همه پیش سفارش ها را لغو کند. این امر پس از آن صورت گرفت که سونی قبلاً خواستار تغییر نام شرکت از PlateStation5 شده بود. CustomizeMyPlates.com در حال حاضر پوسته های وینیل لایه بردار را برای PS5 به فروش می رساند.

  اگرچه ظاهراً مقصر سونی نبوده ، یک شرکت فروش کنسول PS5 با مضمون PS2 پس از دریافت کارمندان ادعا کرد که همه سفارشات خود را لغو کرده است " تهدیدهای معتبر برای ایمنی آنها. "SUP3R5 به سرعت در برابر چهره زمین ناپدید شد ، وب سایت و حساب توییتر خود را به طرز عجیبی حذف کرد. یک ثبت نام از طریق ایمیل انجام شده بود تا مردم بتوانند از زمان آماده شدن مجدد کنسول ها مطلع شوند ، اما این مورد نیز ناپدید شد.

  dbrand بدون شک امیدوار است که سونی با شوخی تحریک کند: سه مورد اول امواج Darkplates به فروش رسیده است ، حمل و نقل در فوریه ، مارس و آوریل انجام می شود. موج چهارمی که در ماه مه ارسال می شود در دسترس است.

  در حال حاضر ، فقط Darkplates نسخه دیسک PS5 در دسترس است. در حال حاضر آنها از قیمت معمول 59 دلار به 49 دلار کاهش یافته اند. چهره های سفارشی کنسول فقط دیجیتال به زودی ارائه می شوند.

خبرهای دیگر از سخت افزار