techbord.com رویداد CES 2021 انویدیا را اینجا ساعت 9 صبح PT / 12 PM ET مشاهده کنید. کارت های جدید RTX 3000 ورودی

چیزی که باید منتظر آن بود: فقط در عرض چند ساعت ، CES 2021 میزبان یکی از کنفرانسهای مورد انتظار این رویداد است: Nvidia. با شروع ساعت 9 صبح PT / 12 PM ET ، انتظار می رود که کلید اصلی GeForce RTX "Game On" بر روی پردازنده های گرافیکی لپ تاپ متمرکز باشد و شرکت حافظه آدرس هوشمند AMD را در نظر بگیرد. همچنین می توانیم چند ورودی جدید در سری دسکتاپ RTX 3000 را مشاهده کنید ، از جمله RTX 3080 Ti.

انویدیا در آخر هفته با انتشار توییتری تیزر مناسبی را برای رویداد امروز منتشر کرد و نگاهی اجمالی به آنچه در فروشگاه است را نشان می دهد. > - NVIDIA GeForce (NVIDIAGeForce) 9 ژانویه 2021

اولین تصویری که در حدود چهار ثانیه ظاهر می شود یک لپ تاپ باز است. قبلاً شنیده ایم که انویدیا قرار است از طیف وسیعی از کارتهای RTX 3000 تلفن همراه خود در CES 2021 رونمایی کند و به نظر می رسد این شایعات را تأیید می کند.

طبق گزارش های قبلی ، انویدیا در حال آماده سازی تجسم های موبایل از RTX 3080 و RTX 3070 با پیکربندی Max-P و Max-Q ، در حالی که RTX 3060 فقط در نسخه استاندارد ارائه می شود. همچنین دیده ایم که خرده فروشان این کارتها را با CPU های نسل بعدی Ryzen جفت شده آشکار می کنند.

تصویر دیگری نشان می دهد که Nvidia نسخه خود را از فناوری قابل تغییر مجدد BAR به عنوان رقیب SAM AMD برداشته است. (حافظه دسترسی هوشمند) ، که به آخرین پردازنده AMD ، GPU و mobo نیاز دارد. این ویژگی همیشه به درد بازی ها نمی خورد ، همانطور که در فیلم Hardware Unboxed در زیر مشاهده می کنید.

همچنین تصویری از بازی Outriders در توییت وجود دارد. RPG تیرانداز سوم شخص از سازندگان Bulletstorm و Gears of War: Judgment است و انتظار می رود همراه با فناوری RTX باشد.

اطلاعیه ای که بیشتر مردم مشتاق شنیدن آن هستند مربوط به کارتهای دسکتاپ جدید است. به نظر می رسد ایسوس ماه گذشته RTX 3080 Ti را با حافظه 20 گیگابایتی تأیید کرده است و ما مدت هاست که می شنویم که دو نسخه غیر Ti از RTX 3060 در دسترس هستند که دارای 6 و 12 گیگابایت حافظه VRAM هستند. همچنین ممکن است RTX 3050 Ti و RTX 3050 را مشاهده کنیم. بعداً امروز در این قسمت تنظیم کنید.

رویداد CES 2021 انویدیا را اینجا ساعت 9 صبح PT / 12 PM ET مشاهده کنید. کارت های جدید RTX 3000 ورودی
hardware/رویداد-ces-2021-انویدیا-را-اینجا-ساعت-9-صبح-pt-12-pm-et.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.