خبر

 • تک بورد - دو کیت توسعه دهنده PS5 برای چند ساعت در eBay ظاهر شد

  دو کیت توسعه دهنده PS5 برای چند ساعت در eBay ظاهر شد
  10 روز و 20 ساعت قبل

  تصاویر کیت های توسعه پلی استیشن 5 را که در سال 2019 ، قبل از ورود کنسول سونی به قفسه ها فاش شد ، به خاطر دارید؟ طراحی V شکل هیچ شباهتی به محصول نهایی نداشت ، اگرچه برخی افراد در واقع این سبک را ترجیح می دادند. همچنین به نظر می رسد که کسی واحدهای خود را نگه داشته است: دیروز یک جفت کیت توسعه دهنده PS5 در eBay ظاهر شد ، اگرچه آنها به سرعت از سایت حراج ناپدید شدند.

  کاربران توییتر Zuby Tech و iDCx1337 دو دستگاه را قبل از ناپدید شدن با نام "DFI-D1000AA dev kit" و "DFI-T1000A test kit" مشاهده کردند. کیت dev که با دو کنترلر DualSense مشکی عرضه شده بود ، 12 پیشنهاد را به خود جلب کرد و قبل از اینکه چند ساعت پس از فهرست شدن کشیده شود ، به 2850 یورو (حدود 3،373 دلار آمریکا) رسید.

  کیت توسعه PS5 DFI -D1000AA امروز برای چند ساعت در eBay به فروش رفت بسیار شبیه به نسخه نهایی PS5 است ، جدا از کلمه TEST که در پشت آن چاپ شده است ، اما کیت dev از پلی استیشن 5 که همه می شناسیم قابل تشخیص نیست. در آن زمان این نظریه مطرح شد که این شکل نه تنها به خنک کننده کمک می کند بلکه عمداً یک V است که عدد رومی را نشان می دهد ، یعنی 5.

  کیت تست PS5 DFI-T1000AA. لیست eBay حذف شد pic.twitter.com/x61BtJihEt

  - ً (@iDCx1337) 4 آگوست 2021

  کیت توسعه احتمالاً قوی تر از PS5 استاندارد است و دارای چند مورد اضافی ، از جمله شش عدد است درگاه های USB در جلو وجود دارد ، اما این واحدها تمایل دارند محدودیت هایی را در نظر بگیرند و حتی ممکن است بازی های خرده فروشی PlayStation 5 را انجام ندهند.

  آیا eBay یا سونی بودند که از حذف لیست اطمینان حاصل کردند ، مشخص نیست. ما می دانیم که شرکت ژاپنی در صورت نیاز به وکلا دیر نمی کند: هدیه کنترلر PS5 با مك دونالد اخیراً هنگام ورود سونی لغو شد و این شرکت سال گذشته تهدیدهای قانونی را به سازنده صفحه ارسال کرد.

  در دیگر اخبار سونی ، اخیراً این شرکت همه گیری را عامل کاهش مشترکان و کاربران PlayStation Plus دانست. ما همچنین می دانیم که PlayStation 5 Standard Edition دیگر با ضرر فروخته نمی شود ، اما نسخه دیجیتال همچنان بی سود است.

خبرهای دیگر از سخت افزار