خبر

 • تک بورد - در حال حاضر می توانید کیت های حافظه DDR5 TeamGroup را در آمازون و نئوگ خریداری کنید

  در حال حاضر می توانید کیت های حافظه DDR5 TeamGroup را در آمازون و نئوگ خریداری کنید
  9 ساعت و 17 دقیقه قبل

  رو به جلو: TeamGroup به قول خود مبنی بر انتشار حافظه DDR5 تا پایان ماه ژوئن وعده داده است. هر دو لیست موجود در آمازون و Newegg ، کیت حافظه 2x16 گیگابایتی DDR5 را با کلاک 4800 مگاهرتز در شمال شمال 310 دلار قرار داده و این اولین کیت حافظه DDR5 موجود در بازار است.

  همانطور که توسط leakermomomo_us مشاهده شده است ، آمازون اولین کیت حافظه DDR5 موجود در بازار را لیست کرده است. این کیت حافظه DDR5 که در Newegg نیز موجود است ، دارای ماژول های حافظه 2x 16 گیگابایتی DDR5 بدون هیت سینک است و این نشان می دهد که این یک کیت سطح ابتدایی است.

  هنگامی که TeamGroup اعلام کرد تا پایان ماژول های حافظه DDR5 را آزاد می کند در ماه ژوئن ، این شرکت ادعا کرد که MSRP 400 دلار خواهد بود. با این حال ، مطابق هر دو لیست ، قیمت آن به طور قابل توجهی ارزان تر است و قیمت آن 310.99 دلار است.

  ماژول ها با زمان 4800 مگاهرتز با زمان بندی CL40-40-40-77 کلاک می شوند ، اما با توجه به اینکه 1.1 ولت دارند ، باید امکان افزایش فرکانس های کاری و کاهش زمان بندی به صورت دستی وجود داشته باشد. اگر از عملکرد ماژول های حافظه DDR5-4800 تعجب می کنید ، می توانید نگاهی به این نتایج معیار جمع آوری شده توسط Shenzhen Longsys Electronics بیندازید.

   https://techbord.com شما هم اکنون می توانید کیت های حافظه DDR5 TeamGroup را در آمازون و نویگ بخرید

  در حال حاضر ، TeamGroup فقط حافظه DDR5-4800 را منتشر کرده است ، اما برخی از تولیدکنندگان قبلاً اعلام کرده اند که قصد دارند ماژولهایی با سرعت بیش از 10،000 مگاهرتز را منتشر کنند.

  اکنون که حافظه DDR5 برای خرید در دسترس است ، ما منتظر پردازنده ها و مادربردهای سازگار با آن هستیم. در اواخر سال جاری و زمانی که اینتل مادربردهای سری 600 را در کنار پردازنده های نسل 12 Core Alder Lake راه اندازی می کند ، منتشر خواهد شد.

  در زمان نوشتن مقاله ، کیت حافظه TeamGroup Elite DDR5 32 GB موجود نیست ، اما آمازون به شما امکان می دهد آن را از قبل سفارش دهید. بسته ها باید در اواخر ماه ژوئیه ارسال شوند.

خبرهای دیگر از سخت افزار