techbord.com درایوهای 5400 دور در دقیقه Western Digital  's همانطور که به نظر می رسند نیستند

سیب زمینی داغ: چه زمانی درایو 5400 دور در دقیقه 5400 دور در دقیقه نیست؟ ظاهراً وقتی از Western Digital می آید. تحقیقات نشان داده است که چندین درایو این شرکت ، که آن را "کلاس 5400" می نامد ، در دور 7200 دور در دقیقه می چرخند.

همانطور که توسط Ars Technica اشاره شد ، این مسئله برای اولین بار توسط انجمن آلمانی زبان hardwareluxx.de بررسی شد. مجدداً توسط redditor / u / Amaroko مورد بررسی قرار گرفت ، وی درایوها را با قرار دادن آنها روی جعبه مقوایی خالی با میکروفون Blue Yeti که در بالای آن قرار داشت ، آزمایش کرد. تجزیه و تحلیل طیفی صدا نشان داد که این درایوهای "کلاس 5400 عملکرد" ​​با دور 7200 دور در دقیقه در حال چرخش هستند.

نمودارهای فرکانس چرخش HDD نشان می دهد که آیا درایو 5400 دور در دقیقه است یا 7200 دور در دقیقه از آنچه تبلیغ شده به نظر می رسد یک جایزه باشد ، چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت: سر و صدا ، گرما و مصرف بیشتر انرژی. آرس مقایسه مشخصات ورق وسترن دیجیتال قرمز و "5400 دور در دقیقه کلاس غربی" قرمز و 8 ترابایت ، 5400 دور در دقیقه Seagate Barracuda و محصول WD در حالی که فعال ، بیکار و در حالت آماده به کار است ، انرژی بسیار بیشتری مصرف می کند.

وسترن دیجیتال برای بازی سریع و شل با برچسب زدن محصول خود بیگانه نیست. مشخص شد که این شرکت در اوایل سال جاری و بدون اطلاع مشتریان ، از فناوری ضبط مغناطیسی ریخته (SMR) در چندین مدل HDD خود استفاده کرده است. فناوری SMR می تواند عملکرد ، به ویژه در تنظیمات NAS و RAID ، تأثیر منفی بگذارد. همانطور که از آن در درایوهای Red NAS وسترن دیجیتال استفاده می شد ، WD با اقدامات مختلف طبقاتی که توسط شرکت های حقوقی در ایالات متحده و کانادا تنظیم شده بود ، مورد حمله قرار گرفت.

با توجه به یافته های جدید ، Western Digital بیانیه زیر را پر از مارک پرزنت بیان کرد:

وسترن دیجیتال برای محصولات منتخب ، به جای انتشار سرعت های اسپیندل خاص ، چندین سال سرعت RPM را در یک "کلاس " یا "کلاس عملکرد " منتشر کرده است. ما همچنین سیستم عامل های هارد دیسک و ویژگی های مربوط به HDD مربوطه را به خوبی تنظیم می کنیم تا چندین نوع مختلف از این سیستم عامل ها را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار یا برنامه ایجاد کنیم. با این کار ، ما می توانیم از مقیاس اقتصادی خود استفاده کرده و پس انداز را به مشتریان خود منتقل کنیم. مانند هر محصول وسترن دیجیتال ، جزئیات محصول ما ، شامل قدرت ، صوت و عملکرد (میزان انتقال داده) ، برای مطابقت با مشخصات ارائه شده در برگه داده محصول و ضمانت بازاریابی آزمایش می شود.

علی رغم استفاده شرکت از کلمه "کلاس" ، این هنوز فریبنده به نظر می رسد. با رسوایی SMR که هنوز در ذهن مردم تازه است ، این یک ضربه PR دیگر برای وسترن دیجیتال است.

اعتبار تصویر: zentilia

درایوهای 5400 دور در دقیقه Western Digital 's همانطور که به نظر می رسند نیستند
hardware/درایوهای-5400-دور-در-دقیقه-western-digital-s-همانطور-که-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
techbord.com Crystal Remastered patch نوید عملکرد بهتر سخت افزارهای مدرن را می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.