خبر

 • تک بورد - درایور بتا Nvidia محدود کننده استخراج رمزنگاری GeForce RTX 3060 را برطرف می کند

  درایور بتا Nvidia محدود کننده استخراج رمزنگاری GeForce RTX 3060 را برطرف می کند
  28 روز و 14 ساعت قبل

  تصور می شد که محدودکننده بحث برانگیز نرخ هش انویدیا برای RTX 3060 غیرقابل کنترل است اما اکنون کمتر از سه هفته پس از راه اندازی ، خلاف این را می شنویم. منبع پشتیبان نرم افزار مورد نیاز برای آزاد کردن ظرفیت استخراج کامل کارت است؟ خود انویدیا.

  انویدیا در تلاش برای رفع کمبودهای جدیدترین کارتهای گرافیک سری RTX 3000 خود در ماه گذشته ، اقدام جسورانه و بحث برانگیزی را در جهت محدود کردن مصنوعی کارایی GeForce RTX 3060 برای استخراج ارزهای رمزپایه انجام داد.

  برای کسانی که که همگام نبوده اند ، طیف گسترده ای از کالاهای الکترونیکی از جمله پردازنده ها ، کارت گرافیک و کنسول های بازی ویدئویی از قبل از تعطیلات تا حدی به دلیل ادامه حملات از همه گیر ، کمبود داشته اند. به طور خاص با کارت های گرافیک ، فقط گیمرها آنها را نمی خواهند.

  اتفاق می افتد که آخرین نسل پردازنده های گرافیکی انویدیا همچنین علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده استخراج Ethereum ، دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده توسط سرمایه بازار را دوست دارند. طبق یک ماشین حساب استخراج ، یک کارت RTX 3070 می تواند بیش از 180 دلار در ماه استخراج ETH سود کسب کند.

  پیش از راه اندازی 25 فوریه ، انویدیا اعلام کرد که RTX 3060 از یک درایور نرم افزار طراحی شده استفاده می کند برای کشف معدن و کاهش 50 درصدی کارایی آن.

  سلام رایان. این فقط یک چیز راننده نیست. یک دست دادن ایمن بین راننده ، سیلیکون RTX 3060 و BIOS (سیستم عامل) وجود دارد که از حذف محدود کننده سرعت هش جلوگیری می کند.

  - Bryan Del Rizzo (bdelrizzo) 19 فوریه 2021
  < p> VideoCardz.com گزارش می دهد که دو نشریه ComputerBase و HardwareLuxx اشاره کرده اند که می توان با استفاده از درایور بتا GeForce 470.05 که برای برنامه نویسان تحت برنامه Windows Insider Program در دسترس است ، محدود کننده نرخ هش Ethereum بی اثر می شود.

  برخی گزارش ها حاکی از آن است که شما ممکن است برای غیرفعال کردن محدود کننده به BIOS هک شده نیز نیاز داشته باشید اما طبق آخرین گزارش ها فقط به درایور بتا نیاز است.

خبرهای دیگر از سخت افزار