خبر

 • تک بورد - درآمد سامسونگ به لطف تقاضای زیاد برای تراشه ها، نمایشگرهای OLED و گوشی های تاشو به رکورد جدیدی رسیده است

  درآمد سامسونگ به لطف تقاضای زیاد برای تراشه ها، نمایشگرهای OLED و گوشی های تاشو به رکورد جدیدی رسیده است
  11 روز و 20 ساعت قبل

  چرا مهم است: تقاضای زیاد برای تراشه‌ها، نمایشگرها و گوشی‌های هوشمند تاشو به سامسونگ کمک کرده است نتایج مالی بهتر از حد انتظار را برای سه ماهه سوم منتشر کند. این شرکت معتقد است کمبود تراشه تا نیمه دوم سال آینده ادامه خواهد داشت، اما نشانه هایی وجود دارد که می تواند از آن نقطه به بعد بهبود یابد.

  آخرین گزارش مالی سامسونگ منتشر شده است، و به نظر می‌رسد این شرکت علیرغم بحران مداومی که بر زنجیره تأمین فناوری تأثیر می‌گذارد، خوب عمل می‌کند. در سه ماه منتهی به سپتامبر، سامسونگ درآمدی معادل 74 تریلیون وون (63.2 میلیارد دلار) به ثبت رساند. این یک افزایش 10 درصدی نسبت به سال گذشته است، اما سود نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش چشمگیرتری داشته است که در مجموع به 15.82 تریلیون وون (13.5 میلیارد دلار) در سه ماهه رسیده است.

  یکی از عوامل مهم در این نتایج مالی است. تقاضای بی امان برای هر چیزی که توسط تراشه های پیشرفته تامین می شود، بوده است. کسب و کار نیمه هادی سامسونگ سهم شیر از درآمد و سود این شرکت را فراهم می کند، زیرا بسیاری از افراد و کسب و کارها مجبور شده اند از خانه به کار و تحصیل بپردازند. قیمت نیمه هادی ها در 18 ماه گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، به همین دلیل است که سود سامسونگ از واحد حافظه خود تقریباً دو برابر شده و به 10.06 تریلیون وون (8.6 میلیارد دلار) در فروش رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 46 درصد رشد داشته است. p>

  https://techbord.com درآمد سامسونگ به لطف تقاضای بالا برای تراشه ها، نمایشگرهای OLED و گوشی های تاشو به رکورد جدیدی رسید.

خبرهای دیگر از سخت افزار