خبر

 • تک بورد - دادگاه چین بیش از 485،000 پردازنده گرافیکی Radeon را به شرکت استخراج ابری بازگردانده است

  دادگاه چین بیش از 485،000 پردازنده گرافیکی Radeon را به شرکت استخراج ابری بازگردانده است
  25 روز و 2 ساعت قبل

  بسیاری از تجهیزات استخراج رمزنگاری مجبور می شوند دارایی ها و عملیات خود را مجددا ارزیابی کنند ، زیرا چین همچنان محدودیت های استخراج ارزهای رمزنگاری شده را افزایش می دهد. اخیراً یک دادگاه چینی از ارائه دهنده بزرگ استخراج ابری به نام Genesis Mining حمایت کرد تا از بازگشت 485،681 پردازنده گرافیکی Radeon RX 470 8GB اطمینان حاصل شود. علیرغم پیروزی ، Genesis Mining اکنون وظیفه دشواری برای یافتن خانه برا

  پس از ادامه شکایت آنها علیه ارائه دهنده خدمات میزبانی چینی Chuangshiji Technology Limited ، دیوان عالی چین با جنسیس ماینینگ کنار آمد و دستور بازگشت بیش از 485000 واحد پردازش گرافیکی (GPU) به ایسلند را صادر کرد. -شرکت استخراج ابر مبتنی بر اگرچه این تصمیم ممکن است برای جنسیس به عنوان پیروزی به نظر برسد ، اما سرکوب اخیر چین در زمینه استخراج رمزنگاری ، این شرکت را با وظیفه چالش برانگیزی برای یافتن خانه برای بسیاری از سخت افزارهای قدیمی و قدیمی استفاده می کند.

  قانونی اختلافاتی که در سال 2018 ایجاد شد و چندین سال به طول انجامید ، بر اساس اختلاف نظرها و مسائل مربوط به پرداخت بین Chuangshiji و Genesis بود. این حکم به سابق دستور می دهد تا بیش از 485،000 پردازنده گرافیکی Micro Star International (MSI) RX 470 را به جنسیس بازگردانند.

  جنسیس در سال 2019 علیه ارائه دهنده میزبانی شکایت کرد و درخواست بازگشت بیش از 560،000 پردازنده گرافیکی و بیش از 60،000 برنامه را داد- معدنچیان مدار مجتمع خاص (ASIC) پس از فسخ قرارداد میزبانی با Chuangshiji. پس از پایان کار ، Chuangshiji از بازگرداندن سخت افزار خودداری کرد و در عوض آن را بدون رضایت پیدایش شروع به انحلال کرد ، و جنسیس را مجبور به طرح شکایت کرد.

  https://techbord.com دادگاه چین بیش از 485،000 پردازنده گرافیکی Radeon را به شرکت استخراج ابری باز می گرداند

  شرکت های استخراج رمزنگاری مبتنی بر ابر به مشتریان این امکان را می دهند که قدرت هش استخراج را اجاره دهند در حالی که کاربران را از سخت افزار و عملیات زیرساختی که با استخراج رمزنگاری همراه است. این شرکتها معمولاً بسته های ثابتی را ارائه می دهند که شامل مقدار ثابت قدرت هش (قدرت محاسباتی مورد استفاده برای ارائه راه حل برای سازوکارهای اجماع خاص اثبات کار) در ازای نرخ ثابت ، هزینه های مربوط به نگهداری و غیره می باشد.

  < p> Radeon RX 470 هنوز هم ارزش خوبی در GPU های مصرف کننده امروزی و بازار استخراج رمزنگاری دارد. با مجموع GPU های بازگشتی که دارای هش ترکیبی بیش از 14.5 Terahash در ثانیه (TH/s) و قدرت نسبتا کم هستند ، آنها بیش از حد قادر به تولید بازده مربوط به استخراج هستند.

  بازی بازان و کاربران رایانه شخصی به دنبال در صورتی که Genesis تصمیم بگیرد آنها را به خریداران و توزیع کنندگان غیر معدنی بفروشد ، سخت افزارهای GPU قدیمی نیز می توانند با GPU های 8 گیگابایتی AMD Polaris امتیاز زیادی کسب کنند. علیرغم استفاده اولیه از آنها به عنوان کارت های ماینینگ ، GPU های استفاده شده در شرایط خوب اغلب می توانند مجهز به خمیر حرارتی جدید و پد های حرارتی باشند تا تجربه بازی 1080p مقرون به صرفه را ارائه دهند.

  اظهارات GPU های استفاده شده از تولیدکنندگان مانند Palit کاهش 10 درصدی عملکرد کارت ؛ با این حال ، این ادعاها اغلب رد شده و آزمایش نشان داده است که تفاوت چندانی بین GPU های جدید و استفاده شده در سناریوهایی که اجزای خنک کننده سالم و کاربردی هستند ، وجود ندارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار