خبر

 • تک بورد - خنک کننده استوک بازطراحی شده اینتل برای CPU های Alder Lake به طرز شگفت انگیزی توانایی دارد

  خنک کننده استوک بازطراحی شده اینتل برای CPU های Alder Lake به طرز شگفت انگیزی توانایی دارد


  25 روز و 18 ساعت قبل

  خنک‌کننده‌های CPU Stock به ندرت برای ساخت‌های رایانه‌های شخصی علاقه‌مند جدی به کار گرفته می‌شوند. در صورتی که در نهایت روی مادربرد نصب شوند، اغلب فقط برای مدت کوتاهی است تا زمانی که بودجه اجازه جایگزینی مناسب را در بازار پس از فروش بدهد. اگر با دسته جدید خنک‌کننده‌های اینتل برای پردازنده‌های منتخب Alder Lake در چنین موقعیتی قرار گرفتید، ممکن است از اینکه بدانید آنها کاملاً توانمند هستند، متعجب شوی

  نشریه چینی NetEase اخیراً به هیت سینک RM1 اینتل دست یافته است، راه حل آن برای CPUهای میان رده. به عنوان مرجع، هیت سینک های RS1 برای کاربردهای ارزان قیمت در نظر گرفته شده اند، در حالی که خنک کننده RH1 برای تراشه های قدرتمندتر طراحی شده است.

  آزمایش را با پردازنده Core i5-12400 در دمای اتاق محیطی 20 درجه سانتیگراد (68 فارنهایت) بارگیری کنید. ) منجر به دمای حدود 73 درجه سانتیگراد (163.4 فارنهایت) با سرعت فن 3100 RPM شد. در شرایط عادی، فن با سرعت نزدیک به 1300 دور در دقیقه می‌چرخد و گفته می‌شود که بسیار بی‌صدا است.

  https://techbord.com خنک کننده <b>استوک</b> <b>بازطراحی</b> شده <b>اینتل</b> برای CPU های <b>Alder</b> <b>Lake</b> به طور <b>شگفت</b> <b>انگیزی</b> قادر است

  اگر با یک قطعه سری K پرقدرت و سازگار با اورکلاک سر و کار دارید، این باید یک نکته قابل بحث زیرا اینتل معمولاً خنک کننده های استوک را با این تراشه ها عرضه نمی کند. برای این کار، شما چیزی از یک ارائه‌دهنده شخص ثالث معتبر می‌خواهید.

  من به هیت سینک‌های عظیم با هوا خنک با فن‌های کند چرخشی که تقریباً نیاز به تعمیر و نگهداری واقعی دارند، مانند آنچه توسط Noctua فروخته می‌شود، علاقه‌مندم. همانطور که راب در گزارش ساخت اخیر خود اشاره کرده است، کیت های خنک کننده مایع حلقه بسته یک جایگزین عالی هستند.

  انتظار می رود اینتل پردازنده های غیر سری Alder Lake را در طول رویداد CES دیجیتال خود در هفته آینده معرفی کند.

  >


  تگ ها:

  استوک , بازطراحی , اینتل , alder , lake , شگفت , انگیزی , توانایی , دارد


  v 11
خبرهای دیگر از سخت افزار