techbord.com خطوط SSD قابل حمل وسترن دیجیتال دارای گزینه های 4 ترابایتی هستند

SSD های قابل حمل مانند جدیدترین مدل های Western Digital عملکرد و دوام بی نظیری را در مقایسه با نمونه های مکانیکی سنتی خود ارائه می دهند. مطمئناً شما برای یک رسانه فلش حق بیمه سالم پرداخت خواهید کرد اما مزایایی که به افراد خلاق ، حرفه ای ، پارسه و کاربران عادی می رسد از نظر بسیاری ارزش دارد.

وسترن دیجیتال به عنوان CES 2021 این هفته چهار گروه از درایوهای حالت جامد قابل حمل و قابل حمل را در مارک های مصرف کننده خود معرفی می کند.

در مجموع ، درایوهای جدید 4TB بر عملکرد ، دوام و عملکرد متمرکز هستند. البته ، ظرفیت ، پذیرایی از انواع کاربران هدف. این کار با SanDisk Extreme Portable SSD شروع می شود ، یک راه حل NVMe که حداکثر 1050 مگابایت بر ثانیه را می توان خواند و تا 1000 مگابایت بر ثانیه را نوشت. این واحد همچنین دارای دو متر محافظت در برابر افت و مقاومت IP55 در برابر آب و گرد و غبار است و انتظار می رود با فروش 699.99 دلار در اواخر این سه ماه به فروش برسد.

 https://techbord.com خطوط SSD قابل حمل Western Digital  u003d گزینه های 4TB

SSD قابل حمل SanDisk Extreme Pro Portable ، با خواندن و خواندن عملکرد را به ترتیب دارای امتیاز حداکثر 2000 مگابایت در ثانیه بنویسید. شاسی آلومینیومی درایو به پایین نگه داشتن دما کمک می کند و به آن امکان می دهد تا سرعت های پایدار را برای مدت طولانی تری حفظ کند. به دنبال آن باشید تا این سه ماهه از 749.99 دلار به زمین بیاید.

خواندن مطالب مرتبط: بهترین ذخیره سازی SSD و کامپیوتر

با استفاده از مارک شخصی Western Digital ، SSD WD Black P50 Game Drive با سازگار است کتابخانه های بازی پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی ، سرعت خواندن تا 2000 مگابایت بر ثانیه را با قیمت 749.99 دلار ارائه می دهند.

https://techbord.com خطوط SSD قابل حمل وسترن دیجیتال گزینه های 4 ترابایتی را دریافت می کنند

آخرین اما مطمئناً WD My Passport SSD نیست. با 679.99 دلار ، سرعت خواندن تا 1050 مگابایت بر ثانیه را دریافت می کنید و حداکثر 1000 مگابایت بر ثانیه را در بسته ای می نویسید که تا 6.5 فوت مقاوم است. با رسیدن به اواخر این سه ماه ، در انتخاب طرح های قرمز ، آبی ، خاکستری ، طلایی و نقره ای در دسترس شما خواهد بود.

خطوط SSD قابل حمل وسترن دیجیتال دارای گزینه های 4 ترابایتی هستند
hardware/خطوط-ssd-قابل-حمل-وسترن-دیجیتال-دارای-گزینه-های-4-ترابایتی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.