خبر

 • تک بورد - جدیدترین سخت افزار Aorus گیگابایت به نظر می رسد یک GPU است ، یک SSD فوق سریع Gen4 AIC است

  جدیدترین سخت افزار Aorus گیگابایت به نظر می رسد یک GPU است ، یک SSD فوق سریع Gen4 AIC است
  2 روز و 18 ساعت قبل

  Aorus Xtreme AIC SSD جدید گیگابایتی هشت درایو Genu 7000s m.2 را در یک محفظه واحد GPU مانند قرار می دهد. از ویژگی های آن می توان به فن های خنک کننده دوتایی ، هیت سینک آلومینیومی و صفحه پایه برای اتلاف گرما اشاره کرد. هنوز در مورد قیمت یا در دسترس بودن خبری نیست ، اما انتظار می رود هنگام فروش این ذخیره سازی برای یک دست و پا هزینه داشته باشد.

  با استفاده از Aorus Xtreme AIC SSD ، گیگابایت قصد دارد تا با حداکثر پهنای باند ارائه شده توسط PCIe 4.0 با حداکثر سرعت انتقال 28 گیگابایت بر ثانیه ضمن ارائه همزمان فضای ذخیره سازی. عملکرد درایو نیز باید سازگار باشد ، با توجه به اینکه گیگابایت نوید تجربه کمتری با راه حل خنک کننده داخلی درایو را می دهد.

  این اقدامات خنک کننده اساساً SSD را مانند یک GPU نشان می دهد. . درایو فاکتور فرم دو شکاف دارای صفحه تخلیه بافل است و دارای دو فن ورودی برای خنک کردن هیت سینک باله آلومینیومی ، در کنار صفحه پایه m.2 برای خنک کننده غیرفعال است.

   https://techbord.com آخرین سخت افزار Aorus گیگابایت به نظر می رسد یک GPU است ، یک SSD فوق سریع Gen4 AIC SSD است

  SSD های 8 x 4TB 7000s در RAID 0 نتیجه استثنایی دارد. عملکرد ، سرعت ناامیدکننده سرعت 4K

  همچنین 10 سنسور دما روی درایو وجود دارد که با نرم افزار SSD Tool Box گیگابایت برای نظارت بر ماژول های m.2 منفرد کار می کند ، در حالی که مدیر ذخیره سازی Aorus اجازه تنظیم آنها را می دهد در RAID 0 و / یا تنظیم سرعت فن.

  Aorus Xtreme SSD از هشت مجموعه درایو "4TB Gen 4 7000s level" با کنترل کننده های Phison E18 استفاده می کند. گیگابایت همچنین سازگاری معکوس با سیستم عامل های Gen 3 را یادآوری می کند ، هرچند انتظار می رود کاهش قابل توجهی در پهنای باند و نرخ انتقال داشته باشد. همچنین هنگامی که این SSD AIC برای خرید در دسترس قرار گرفت ، انتظار یک برچسب قیمت چشم نواز را دارید.

خبرهای دیگر از سخت افزار