خبر

 • تک بورد - توشیبا هارد دیسک 18 ترابایتی با قابلیت مایکروویو را برای دسکتاپ و NAS اعلام کرد

  توشیبا هارد دیسک 18 ترابایتی با قابلیت مایکروویو را برای دسکتاپ و NAS اعلام کرد
  5 روز و -1 ساعت قبل

  SSD ها به عنوان یک درایو سیستم عامل بهترین انتخاب هستند ، اما HDD ها هنوز از نظر قیمت هر گیگابایت آنها را با مشکل مواجه می کنند و برای ذخیره سازی عمومی اطلاعات بسیار کاربردی تر هستند. به همین دلیل است که توشیبا دو هارد دیسک 18 ترابایتی برای نیازهای ذخیره اطلاعات شما ساخته است که به نظر می رسد اولین دستگاه های مصرف کننده باشند که دارای فناوری ضبط مغناطیسی با انرژی هستند.

  این هفته ، توشیبا از اولین هارد دیسک های رومیزی و NAS این صنعت که از فناوری ضبط مغناطیسی (FC-MAMR) با کمک مایکروویو با کنترل شار استفاده می کند ، رونمایی کرد. فناوری جدید ضبط مغناطیسی در اوایل سال جاری با مدلهای سری MG09 برای برنامه های کاربردی نزدیک و سازمانی آغاز شد و اکنون به مصرف کنندگان و مشاغل کوچک کشیده شده است.

  N300 شرکت است HDD جدید برای کاربران خانگی که نیاز به ساخت یا ارتقاء رایانه رومیزی یا NAS دارند. مدل قبلی 16 ترابایت ظرفیت داشت ، اما به لطف FC-MAMR ، این مدل در مدل جدید به 18 ترابایت افزایش یافته است-افزایش 12.5 درصدی. همین امر در مورد X300 که برای دسکتاپ های سطح بالا ، کنسول های بازی و سرورهای رسانه خانگی در نظر گرفته شده است نیز صدق می کند.

  https:/ /techbord.com توشیبا اعلام کرد که هارد دیسک 18 ترابایتی با مایکروویو برای دسکتاپ و NAS

  هردو 7،200 درایو RPM مجهز به نه پلاتر و 512 مگابایت بافر هستند ، اما توشیبا در این مورد چیزی نگفته است عملکرد هنوز با توجه به شباهت طراحی با درایوهای سری MG09 ، حداکثر سرعت انتقال داده پایدار باید در حدود 281 مگابایت بر ثانیه باشد.

  توشیبا می گوید که X300 دارای قابلیت های بهبود مکانیزم تثبیت کننده درایو برای قابلیت اطمینان بهتر عملیات و ذخیره سازی است. بهینه سازی برای عملکرد کلی بهتر N300 برای استفاده در حداکثر هشت محفظه درایو طراحی شده است و دارای سنسورهای ارتعاش چرخشی یکپارچه برای اطمینان از عملکرد یکنواخت است. در سال. آنها بعداً در پاییز امسال در دسترس خواهند بود ، اما هنوز اطلاعاتی در مورد MSRP وجود ندارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار