خبر

 • تک بورد - تعدادی کارت EVGA RTX 3000 که در دزدی کامیون در کالیفرنیا در اکتبر به سرقت رفته بود توسط خرده فروش در ویتنام فروخته شد.

  تعدادی کارت EVGA RTX 3000 که در دزدی کامیون در کالیفرنیا در اکتبر به سرقت رفته بود توسط خرده فروش در ویتنام فروخته شد.


  16 روز و 3 ساعت قبل

  چرا مهم است: آن کارت‌های EVGA RTX 3000 را که در ماه اکتبر در راه کالیفرنیا از یک کامیون به سرقت رفتند، به خاطر دارید؟ به نظر می رسد برخی از آنها در نهایت در مکانی بعید ظاهر شده اند: حدود 8000 مایل دورتر، در ویتنام.

  در 29 اکتبر 2021، مدیر محصول EVGA، جیکوب فریمن فاش کرد که محموله‌ای از کارت‌های سری EVGA GeForce RTX 3000 در حین حرکت از سانفرانسیسکو به مرکز توزیع EVGA در کالیفرنیای جنوبی ربوده شده است.

  فریمن گفت که ارزش کارت‌های دزدیده شده از 329.99 دلار شروع شد - احتمالاً RTX 3060 - و تا 1959.99 دلار - RTX 3090 افزایش یافت. بسیار بالاتر بوده است.

  EVGA به مردم هشدار داد که مراقب هر یک از کارت‌ها در سایت‌های حراج مانند eBay باشند. ما از زمان سرقت چیز زیادی در مورد آنها نشنیده ایم، اما اکنون گزارش شده است که یک خرده فروش ویتنامی، NCPC، برخی از اقلام مورد بحث را می فروخت.

  https://techbord.com برخی از <b>کارت</b> های <b>EVGA</b> RTX <b>3000</b> دزدیده شده در <b>دزدی</b> <b>کامیون</b> در <b>کالیفرنیا</b> در <b>اکتبر</b> <b>توسط</b> <b>خرده</b> <b>فروش</b> در <b>ویتنام</b> <b>فروخته</b> شدکارت RTX 3080 Ti را خریداری کرد که با گارانتی یک ماهه ارائه شد، کدهای سریال را برای هرگونه ادعای احتمالی آینده تأیید کرد و از طریق وب سایت EVGA متوجه شد که آنها از دسته سرقت شده بودند./p pimg. src="https://techbord.com/picsbody/2201/8533-2.jpg" alt="https://techbord.com برخی از کارت های EVGA RTX 3000 دزدیده شده در دزدی کامیون در کالیفرنیا در اکتبر توسط خرده فروش در ویتنام فروخته شد" /p pخرده‌فروش طی نامه‌ای به مشتری پاسخ داد و تأیید کرد که هزینه کارت‌ها را بازپرداخت می‌کند و آن‌ها را به تامین‌کننده‌ای که اقلام سرقت‌شده را ارائه می‌دهد، باز می‌گرداند. NCPC گفت که در این حادثه نیز قربانی شده است زیرا از سرقت کارت‌ها بی‌اطلاع بوده است، اگرچه بررسی نکردن شماره سریال‌ها در ابتدا جای تعجب دارد، به خصوص که به نظر می‌رسد کارت‌ها کمتر از قیمت فروش معمولی خریداری شده‌اند. p>

  گمان می رود که کارت های سرقت شده از منابعی در چین توسط تامین کننده خریداری شده باشد. EVGA احتمالاً در حال بررسی گزارش‌ها است و می‌تواند به‌زودی اعلامیه‌ای رسمی ارائه کند.

  h/t: VideoCardz


  تگ ها:

  تعدادی , کارت , evga , 3000 , دزدی , کامیون , کالیفرنیا , اکتبر , سرقت , رفته , توسط , خرده , فروش , ویتنام , فروخته


  v 6
خبرهای دیگر از سخت افزار