خبر

 • تک بورد - تسلط 54 میلیارد دلاری Nvidia بر بازو در مشکل است ، نگرانی های رقابت همچنان باقی است

  تسلط 54 میلیارد دلاری Nvidia بر بازو در مشکل است ، نگرانی های رقابت همچنان باقی است
  13 روز قبل

  چرا اهمیت دارد: هفته گذشته ، خرید 54 میلیارد دلاری Nvidia از تولیدکننده تراشه Arm با ارائه امتیاز به تنظیم کنندگان اتحادیه اروپا تسریع شد. متأسفانه برای تیتان GPU ، که دقیقاً به نفع آنها نبوده است - تمایل آن برای خرید شرکت انگلیسی امروز با مشکل مواجه شد ، زیرا مقامات نگران هستند که این معامله چگونه بر رقابت در صنعت تأثیر می گذارد.

  منابع رویترز فاش کردند که انتظار می رود توافق پیشنهادی به دلیل عدم امتیازات انویدیا در رفع نگرانی های رقابت ، با تحقیقات گسترده ضد انحصار اتحادیه اروپا روبرو شود. منابع اولیه افزودند که یک بررسی اولیه که توسط کمیسیون اروپا انجام می شود باید در 27 اکتبر به پایان برسد و پس از آن یک تحقیق چهار ماهه دیگر در مورد این معامله انجام شود.

  "روند نظارتی محرمانه است. این معامله به Nvidia اظهار داشت: "بازو را تغییر دهید و رقابت و نوآوری را افزایش دهید."/Npidia. در عوض ، اعلام کرد که امتیازات برای رفع نگرانی های آن کافی نیست. انویدیا اعلام کرد که در میان ترس مشتریان ، از جمله Qualcomm ، Samsung Electronics و Apple ، Arm را به عنوان یک تامین کننده فناوری خنثی عمل می کند.

  https://techbord.com 54 میلیارد دلار تسلیحات انویدیا در مشکل است ، نگرانی های رقابتی همچنان وجود دارد

  انویدیا در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تراشه های گرافیکی در جهان است و در حال تاسیس است خود را به عنوان رهبر بازار در زمینه تراشه های هوش مصنوعی معرفی کرد. اگر Arm را تحت کنترل خود در بیاورد ، به یک فناوری بزرگ در صنعت تبدیل خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع ، این سازمان "راهکارهای رفتاری " را به کمیسیون ارائه داد ، که معمولاً نشان دهنده تعهد برای انجام اقدامات در حفظ رقابت است.

  بنیانگذار Arm معتقد است که اگر فروش انجام شود به پایان رسید ، این یک فاجعه خواهد بود به دلیل نگرانی ها در مورد بی طرفی بازو. در اوایل سال جاری ، یک تنظیم کننده بریتانیایی نیز با شروع تحقیقات وارد عمل شد.

  خواندن مرتبط: خرید انویدیا از بازو ، منظره نیمه هادی را کاملاً بازنشانی می کند

  در صورت نهایی نشدن توافق ، Arm ممکن است یک IPO در نظر بگیرید-شرکت مستقر در کمبریج میلیاردها درآمد ایجاد می کند. با این حال ، سیمون سگارس ، مدیرعامل Arm ، "100٪ بر بستن این معامله متمرکز است. " اگر جاه طلبی Segars برای به ثمر رساندن فروش به واقعیت بپیوندد ، فقط از خرید Dell عقب خواهد ماند سگارس تاکید کرد: "ترکیب Arm و Nvidia نتیجه بهتری از IPO است." "میزان سرمایه گذاری که برای هدایت در هوش مصنوعی مورد نیاز است بی سابقه خواهد بود. "

  در همین حال ، در حالی که انویدیا منتظر نتیجه تحقیقات است ، با مایکروسافت همکاری کرده است تا بزرگترین و قوی ترین مدل زبانی تا به امروز ، بر اساس آموزش مدل هوش مصنوعی بر روی یک فوق رایانه.

خبرهای دیگر از سخت افزار