خبر

 • تک بورد - تراشه های Exynos با گرافیک AMD RDNA 2 می توانند از گوشی های آینده سری A نیز استفاده کنند

  تراشه های Exynos با گرافیک AMD RDNA 2 می توانند از گوشی های آینده سری A نیز استفاده کنند
  11 روز و 10 ساعت قبل

  همکاری AMD و سامسونگ برای آوردن گرافیک RDNA 2 به تلفن همراه هنوز به یک محصول واقعی تبدیل نشده است ، اما اولین موج تلفن هایی که از موتور گرافیکی جدید استفاده می کنند ممکن است در اوایل سال آینده به زمین برسد. شما درست خوانده اید-ممکن است سامسونگ گرافیک RDNA 2 را به سایر گوشی های غیر از گلکسی اس و گلکسی Z ، اما همچنین برای گوشی های میان رده سری A وارد کند.

  AMD و سامسونگ هر دو تأیید کرده اند که در حال کار بر روی آوردن فناوری گرافیک RDNA 2 به تلفن های هوشمند رده بالا هستند و اگر همه چیز خوب پیش برود و سامسونگ طراحی SoC Exynos 2200 را نهایی کند ، ما شاید اوایل سال آینده بتواند آن را در دستگاه های واقعی مشاهده کند.

  GPU موبایل AMD مرموز دارای نام رمز "Voyager " است ، که نشان می دهد شرکت معتقد است که به آرامی ، اما مطمئناً به بالا راه پیدا می کند از نمودار عملکرد بدون شک این دستگاه به دستگاه هایی مانند سری Galaxy S و تاشو از خانواده Galaxy Z تبدیل می شود و AMD می گوید تراشه جدید دارای قابلیت تغییر سایه و قابلیت ردیابی اشعه خواهد بود ، بنابراین ما برای لذت بردن آماده ایم.

  https://techbord.com تراشه های Exynos با گرافیک AMD RDNA 2 می توانند تلفنهای آینده سری A را نیز تغذیه کنند

  با این حال ، پروژه وویجر ممکن است در مورد یک پردازنده گرافیکی mRDNA منحصر به فرد نباشد ، بلکه دو مورد مانند کاوشگر بین ستاره ای باشد ، یا اگر به شایعه اعتقاد داشته باشیم ، سه مورد. بر اساس نشت جدیدی که توسطFronTron تأیید شده است ، سامسونگ قصد دارد گوشی های میان رده سری A خود را نیز با قطعه mRDNA مجهز کند ، البته نسخه قطع شده از چیپست Exynos 2200.

  < p> این بدان معناست که گوشی هایی مانند Galaxy A73 و Galaxy A53 از پردازنده گرافیکی Voyager با چهار واحد محاسبه شده که می توانند تا حدود 1 گیگاهرتز افزایش یابند ، برخوردار می شوند ، در حالی که تلفن های پرچمدار دارای GPU با شش واحد محاسبه ای با سرعت 1.3 گیگاهرتز هستند. انتظار می رود که گوشی های سری A پایین تنها با دو واحد محاسبه پیکربندی شوند ، که هنوز باید سریعتر از GPU های Adreno و Mali در دستگاه های موجود از آن محدوده باشد.

  در مورد کدام مناطق با دیدن تلفن های مجهز به موتور گرافیکی mRDNA ، تصمیم نهایی گرفته نشده است ، اما برخی نکات نشان می دهد که مردم در اروپا و آمریکای جنوبی قادر به خرید گوشی های Exynos 2200 هستند ، در حالی که اکثر کشورهای آسیایی از جمله کره جنوبی به احتمال زیاد فقط به تلفن های سامسونگ مجهز به پلت فرم موبایل Qualcomm Snapdragon 898 دسترسی دارید. در مورد اینکه آیا شرکتها در این مذاکرات پیشرفت کرده اند یا خیر.

خبرهای دیگر از سخت افزار