خبر

 • تک بورد - تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج

  تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج "بسیار احمقانه" خواهد بود
  18 روز و 3 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: ما می دانیم که یک دلیل برای یافتن کارت گرافیک جدید تقریباً غیرممکن این است که ماینرها برای استفاده از قیمت های بالای رمزنگاری ، آنها را بگیرند. با توجه به تحقیقات Jon Peddie Research (JPR) ، خرید کارت عالی برای استخراج "بسیار احمقانه" است.

  در آخرین گزارش JPR در مورد بازار رایانه های شخصی ، اشاره شده است که "همه گیری همه مدل ها و پیش بینی ها را به همان اندازه که طلا در Ethereum تغییر داده است تحریف کرده است."

  این گزارش نشان می دهد که کل محموله های GPU افزایش یافته است. بیش از 20 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 ، رشد 12.4 درصدی نسبت به سال گذشته.

  https://techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج

  همه گیری به عنوان عاملی در تقاضای کارت های AIB در دو سه ماهه اخیر برجسته شده است ، اما رمزنگاری استخراج نیز نقش داشت. این شرکت تحقیقاتی بازار هشدار جدی برای کارگران معدن که از یک کارت گرافیک قدرتمند چشم پوشی می کنند ، گرفته شده است.

  "مصرف برق AIBs سود حاصل از استخراج رمزنگاری را بسیار کاهش می دهد. Ethereum ، بهترین سکه برای GPU ها ، خیلی زود در نسخه 2.0 قرار می گیرد و GPU ها را منسوخ می کند. شخصی بسیار احمقانه خواهد بود که امروز در یک AIB پیشرفته و مصرف کننده انرژی برای استخراج رمزنگاری سرمایه گذاری کند. "JPR می نویسد.

  این گزارش پیش بینی می کند که حمل و نقل GPU طی 5 سال آینده 21 درصد رشد کند ، در حالی که فروشندگان نیمه هادی در سه ماهه بعدی راهنمایی می کنند. امیدواریم به زودی بهبود در دسترس بودن شروع شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار