خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد RTX 3090 جدید MSI مانند یک GTX 480 دست انداز است

  به نظر می رسد RTX 3090 جدید MSI مانند یک GTX 480 دست انداز است
  25 روز و 2 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: به من اجازه دهید MSI GeForce RTX 3090 Aero 24G را به شما معرفی کنم. GPU عظیم و ردیابی آینده مسلح به یک کولر یک ساله. پرچمدار انویدیا بدون هیچ گونه هزینه ای. برای حفظ بودجه با چند بار کاهش رتبه.

  اگر من خوش بین باشم ، این کارت گرافیک را مینیمالیستی توصیف می کنم. به عنوان یک واقع گرایانه ، باید اعتراف کنم که این کارت گرافیک یک دمنده زشت و (احتمالاً) ارزان بر اساس مشخصات مرجع است. نکته مهم این است که MSI هنوز قیمت را نشان نداده است ، اما می توان آن را تا شرایط فعلی بازار جبران کرد.

  اگر این کودک را به عنوان یک پرچمدار سطح پایین قضاوت کنیم (چنین نیست) یک عبارت!) و فرض کنید هزینه آن کمتر از 1500 دلار MSRP RTX 3090 باشد ، از این رو روی کاغذ منطقی به نظر می رسد. مشخصات مرجع انویدیا هیچ چیز قابل شکایت نیست ، به شرطی که محلول خنک کننده کافی باشد ، به نظر می رسد همین باشد. و کارت کاملاً کاربردی است: این یک طراحی دو شیار است ، بنابراین در SLI یا تنظیمات فرم فاکتورهای کوچک بسیار خوب کار می کند ، تا زمانی که طول 300 میلی متر مشکلی ایجاد نکند.

  https://techbord.com RTX 3090 جدید MSI به نظر می رسد GTX 480 دست انداز

  تنها مسئله زیبایی شناسی است. در قسمت جلویی ، صفحه اگزوز بسیار بزرگ کارت در مجاورت فن کوچک دمنده دایره ای شکل قرار دارد که با نشان MSI و لهجه سبز تزیین شده است. این طرح یادآور نسخه های بنیانگذار دمنده های فرمی است که در بالا در تصویر نشان داده شده است. همانطور که علاقه مندان با تجربه به یاد می آورند ، معماری Fermi داغ و گرسنه بود و GTX 480 یک پرچمدار مشکل ساز بود. در بررسی خود ، متوجه شدیم که در طول آزمایش می تواند تقریباً به صد درجه برسد ، و در شصت و پنج شگفت آور بیکار است. استیو مجبور بود دستکش بپوشد تا خودش را نسوزاند!

  https://techbord.com MSI ' RTX 3090 جدید به نظر می رسد GTX 480 knock-off

  دومین مشکل این RTX 3090 صفحه پشتی یا کمبود جزئی آن است ... به طور غیرقابل توصیف ، صفحه پشتی نیمی از طول است ، در حالی که PCB تمام طول است به طور جدی MSI ، چه مقدار پس انداز پس زمینه کوتاه پس انداز می کند؟

  MSI GeForce RTX 3090 Aero 24G به زودی منتشر می شود. با خطر خودتان خرید کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار