techbord.com به نظر می رسد که ترکیب زوتاک RTX 3000 آمپر به بیرون درز کرده است

شایعه سازی: کارتهای گرافیکی GeForce مبتنی بر Ampere در آینده در شرکت Nvidia یکی از پرتاب ترین محصولات در حافظه اخیر این شرکت بوده است. و ، به نظر می رسد درست قبل از رویداد آتی انویدیا در GeForce ، کشتی همچنان به نشت ادامه می دهد.

جدیدترین اطلاعات منتشر شده به لطف زوتاک به ما ارائه شده است ، به نظر می رسد که به طور خلاصه چندین کارت گرافیک GeForce خود را بر اساس آمپر لیست کرده است. این نشت ، همراه با برخی رندرها ، توسط جفتی از کاربران توییتر مشاهده شد.

کاربر توییتر SfdxShow برخی از ارائه هایی را که به نظر می رسد زوتاک مدل های RTX 3080 و 3090 است ، به اشتراک گذاشت. با توجه به لیست ها ، به نظر می رسد این Zotac RTX 3090 Trinity Holo و RTX 3080 Trinity Holo باشد. این SKU های خاص ممکن است کارت های پرچمدار زوتاک باشد.

3080/3090 ترینیتی توسط zotac! que te parece؟ PD؛ las encontré casi sin querer mirando en la web de zotac؛: D oficial mente soy un filtrador jajaja https://t.co/MoRjmqEJHo

- SfdxShow (sfdxpro) 28 آگوست 2020

در مقایسه با لو رفته به نظر می رسد RTX 3090 Trinity Holo دارای کارت های نسخه بنیانگذار است که ابعادی مشابه دارد و مملو از یک محلول خنک کننده با فن سه گانه است که به خوبی می تواند سه شکاف را اشغال کند. تصاویر حاکی از آن است که زوتاک RTX 3080 ترینیتی هولو از یک راه حل خنک کننده مشابه برخوردار است.

ممکن است ارائه دهنده ها اتصال نهایی برق را نیز به ما نشان ندهند. ما می دانیم که کارتهای FE انویدیا از یک رابط 12 پین استفاده می کنند که به صورت عمودی بر روی PCB جهت صرفه جویی در فضا قرار دارد. با این حال ، برخی از شرکای AIB ممکن است چیزی سنتی تر را انتخاب کنند یا از یک جفت اتصال 8 پین به جای یک 12 پین استفاده کنند.

به نظر می رسد که ترکیب زوتاک RTX 3000 آمپر به بیرون درز کرده است
hardware/به-نظر-می-رسد-که-ترکیب-زوتاک-rtx-3000-آمپر-به-بیرون-درز.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.