خبر

 • تک بورد - به بیش از یک صفحه لپ تاپ نیاز دارید؟ این یکی هفت تا دارد

  به بیش از یک صفحه لپ تاپ نیاز دارید؟ این یکی هفت تا دارد
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! ما قبلاً لپ تاپ هایی با دو ، حتی سه صفحه نمایش دیده ایم ، اما اگر حرفه شما نیاز به دسترسی به تعداد زیادی نمایشگر هنگام حرکت داشته باشد ، چه می کنید؟ شما به Expanscape متوسل می شوید ، که اولین لپ تاپ هفت صفحه ای جهان را توسعه داده است.

  شاید پروژه والری Razer را به یاد بیاورید که اولین بار در CES 2017 مشاهده کردیم. بر اساس Razer Blade Pro ، این لپ تاپ دارای سه مانیتور 17.3 اینچی 4K G-Sync سازگار است که به طور خودکار از نمایشگر مرکزی و زاویه گسترش می یابد همانطور که توسط سخت افزار Tom متوجه شده است ، نمونه اولیه Aurora 7 Expanscape بیش از دو برابر تعداد صفحه نمایش های موجود در لپ تاپ Razer به 7 برابر است. این شامل چهار نمایشگر 17.3 اینچی است - دو نمایش منظره ، دو نمایش عمودی - و سه صفحه نمایش 7 اینچی 1920 1200 1200 که همه از خود دستگاه تا می شوند ، به این معنی که هیچ ارتباطی با اتصالات خارجی ندارد. حتی با یک نمایشگر کوچک همراه است که اطلاعات وضعیت سیستم و محتوای قابل تنظیم توسط کاربر را نشان می دهد.

  https://techbord. com به بیش از یک صفحه لپ تاپ نیاز دارید؟ این یکی دارای هفت

  Expanscape می نویسد که Aurora 7 برای DevSecOps ، عملیات امنیتی ، دانشمندان داده و ایجادکنندگان محتوا هدف گذاری شده است. در بحث داخلی نیز هیچ مشکلی وجود ندارد: CPU Core i9-9900K ، حافظه 64 GB DDR4-2666 ، کارت گرافیک GeForce GTX 1060 ، دو SSD PCIe 3.0 x 4 M.2 ، یک MLC 2.5 اینچی SSD ، و یک هارد دیسک 2TB 7200RPM. حتی میکروکنترلر قابل برنامه ریزی آردوینو تعبیه شده است.

  همچنین Aurora 7 M3 وجود دارد ، سومین تکرار لپ تاپ. این پردازنده گرافیکی را به RTX 2070 ارتقا می دهد (که ممکن است تا RTX 2080 برسد) و در صورت تمایل می توان آن را با AMD Ryzen 9 3950X نیز معرفی کرد.

   https://techbord.com به بیش از یک صفحه نمایش لپ تاپ نیاز دارید؟ این یکی دارای هفت

  همانطور که تصور می کنید ، Aurora 7 به یک مورد کمی انرژی برای همه آن صفحه ها. این از دو باتری داخلی فشرده شده در شاسی ناشی می شود: باتری اصلی 82 وات ساعت برای سیستم است ، در حالی که باتری ثانویه 148 وات صفحه نمایش ها را حفظ می کند. آنها هنوز نمی توانند لپ تاپ را برای مدت طولانی زنده نگه دارند - حدود 2 ساعت 20 دقیقه یا کمتر با سرعت زیاد . هیچ صحبتی در مورد قیمت ها وجود ندارد ، اما یک لپ تاپ هفت صفحه ای ارزان نخواهد بود.

خبرهای دیگر از سخت افزار