خبر

 • تک بورد - بلاک برنامه های خود را برای ایجاد یک سیستم استخراج بیت کوین باز تایید می کند

  بلاک برنامه های خود را برای ایجاد یک سیستم استخراج بیت کوین باز تایید می کند


  9 روز و 10 ساعت قبل

  جک دورسی، مدیرعامل بلاک در ماه اکتبر از علاقه شرکت به ساخت سیلیکون سفارشی برای استخراج بیت کوین انتقاد کرد. او فهرستی از نگرانی‌هایی ارائه کرد که باید به آنها پرداخته شود، از جمله غیرمتمرکز کردن، کارآمدتر کردن و در دسترس‌تر کردن استخراج و همچنین توسعه توسعه سیلیکون فراتر از تعداد معدودی از شرکت‌هایی که در حال حاضر در این زمینه تخصص دارند.

  Block برنامه‌های خود را برای پیشبرد پروژه تأیید کرده است. توماس تمپلتون، مدیر کل سخت‌افزار بلاک، بر اهمیت توزیع بیشتر و کارآمد کردن ماینینگ تاکید کرد زیرا فراتر از ایجاد سکه‌های جدید است.

  تیم بلاک با اعضای جامعه ماینینگ صحبت کرد و دریافت که برای بیشتر دستگاه‌های معدن گران هستند و تحویل آن‌ها غیرقابل پیش‌بینی است. قابلیت اطمینان نیز یک مشکل است زیرا مواردی مانند اتلاف گرما و تجمع گرد و غبار می تواند به تصادفات مکرر که نیاز به راه اندازی مجدد دارند کمک کند. تمپلتون گفت: "ما می خواهیم چیزی بسازیم که فقط کار کند." برای ایجاد یک سیستم استخراج بیت کوین باز" >

  تعجبی ندارد که تمپلتون متوجه شد که ماینرها به طور کلی خواهان مصرف انرژی کمتر و نرخ هش بالاتر هستند. یافتن تعادل مناسب عملکرد در مقابل مصرف انرژی و تولید نویز بسیار مهم خواهد بود.

  بلاک همچنین در حال بررسی این است که کدام فناوری را اتخاذ کند و با کدام شرکای صنعتی همکاری کند.

  برای کمک به شما. بلاک در حال ساخت یک تیم مهندسی اصلی متشکل از طراحان سیستم، ASIC و نرم افزار است که توسط افشین رضایی رهبری می شود. این مهندس در سال 2002 با مدرک دکترا در رشته مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه تورنتو فارغ التحصیل شد و نزدیک به هفت سال است که با Block به عنوان سرپرست گروه سخت افزار کانادایی آنها بوده است.

  اعتبار تصویر: Michael Fortsch

  p>


  تگ ها:

  بلاک , برنامه , ایجاد , سیستم , استخراج , کوین , تایید


  v 20
خبرهای دیگر از سخت افزار