خبر

 • تک بورد - برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند

  برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
  18 روز و 1 ساعت قبل

  WTF ؟! اگر یکی از افرادی هستید که به تازگی موفق به گرفتن پلی استیشن 5 شده اند ، ممکن است کمی بالاتر از حد انتظار باشید. حتی می تواند پر سر و صدا از سایر واحدهای PS5 باشد. چطور ممکن است؟ به نظر می رسد سونی انواع مختلفی از فن ها را در داخل کنسول های مختلف نصب کرده است.

  وب سایت فناوری فرانسه Les Numériques (از طریق سخت افزار تام) پس از مشاهده ساکت بودن واحد بررسی سونی نسبت به کنسول خرده فروشی ، این کشف را انجام داد. این نشریه اشکهای مختلف را در چندین کنسول دیگر اجرا کرد و پنج فن مختلف را در پنج دستگاه مختلف PlayStation 5 یافت.

  همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است ، فن ساکت و آرام دستگاه مطبوعات PS5 دارای 23 تیغه باریکتر است ، در حالی که یکی از مدل خرده فروشی فقط 17 تیغه دارد که به طور محسوسی ضخیم تر هستند. به طور کلی این مورد وجود دارد که فن هایی که پره های کمتری دارند برای چرخش با سرعت بیشتر به قدرت بیشتری نیاز دارند تا بتوانند خنک کنندگی کافی را فراهم کنند و در نتیجه سر و صدا بیشتری داشته باشند.

   https://techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به دیگران بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند

  با حذف فن می توانید فن PS5 خود را بررسی کنید پانل های جانبی سفید که ضمانت نامه را باطل نمی کنند. اما سعی نکنید آن را جایگزین کنید ، در غیر این صورت ضمانت شما باطل می شود.

  تام یادداشت می کند که استفاده از فن های مختلف در واحدهای مختلف به معنای ریزش / بررسی PlayStation 5 است که خنک شدن کنسول را آزمایش می کند و سطح سر و صدا ممکن است منعکس کننده تجربه خریداران از کنسول ها نباشد. اما انتظار ندارید که وقتی طرفدار وظیفه خود را انجام می دهد ، سونی جایگزینی برای آن ارائه دهد. یکی را پیدا می کند. مانند بسیاری از محصولات فناوری در این فصل ، پوسته پوسته ها مقادیر زیادی از ماشین آلات را برای فروش در eBay بدست آورده اند. یک گروه تقریباً 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد تأمین کرد که برای آنها "پشیمان نیست"

خبرهای دیگر از سخت افزار