techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند

WTF ؟! اگر یکی از افرادی هستید که به تازگی موفق به گرفتن پلی استیشن 5 شده اند ، ممکن است کمی بالاتر از حد انتظار باشید. حتی می تواند پر سر و صدا از سایر واحدهای PS5 باشد. چطور ممکن است؟ به نظر می رسد سونی انواع مختلفی از فن ها را در داخل کنسول های مختلف نصب کرده است.

وب سایت فناوری فرانسه Les Numériques (از طریق سخت افزار تام) پس از مشاهده ساکت بودن واحد بررسی سونی نسبت به کنسول خرده فروشی ، این کشف را انجام داد. این نشریه اشکهای مختلف را در چندین کنسول دیگر اجرا کرد و پنج فن مختلف را در پنج دستگاه مختلف PlayStation 5 یافت.

همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است ، فن ساکت و آرام دستگاه مطبوعات PS5 دارای 23 تیغه باریکتر است ، در حالی که یکی از مدل خرده فروشی فقط 17 تیغه دارد که به طور محسوسی ضخیم تر هستند. به طور کلی این مورد وجود دارد که فن هایی که پره های کمتری دارند برای چرخش با سرعت بیشتر به قدرت بیشتری نیاز دارند تا بتوانند خنک کنندگی کافی را فراهم کنند و در نتیجه سر و صدا بیشتری داشته باشند.

 https://techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به دیگران بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند

با حذف فن می توانید فن PS5 خود را بررسی کنید پانل های جانبی سفید که ضمانت نامه را باطل نمی کنند. اما سعی نکنید آن را جایگزین کنید ، در غیر این صورت ضمانت شما باطل می شود.

تام یادداشت می کند که استفاده از فن های مختلف در واحدهای مختلف به معنای ریزش / بررسی PlayStation 5 است که خنک شدن کنسول را آزمایش می کند و سطح سر و صدا ممکن است منعکس کننده تجربه خریداران از کنسول ها نباشد. اما انتظار ندارید که وقتی طرفدار وظیفه خود را انجام می دهد ، سونی جایگزینی برای آن ارائه دهد. یکی را پیدا می کند. مانند بسیاری از محصولات فناوری در این فصل ، پوسته پوسته ها مقادیر زیادی از ماشین آلات را برای فروش در eBay بدست آورده اند. یک گروه تقریباً 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد تأمین کرد که برای آنها "پشیمان نیست"

برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
hardware/برخی-از-کنسول-های-ps5-نسبت-به-بقیه-بلندتر-هستند-زیرا-از-فن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.