خبر

 • تک بورد - برخی از دارندگان PlayStation 5 گزارش رانش کنترل کننده را می دهند

  برخی از دارندگان PlayStation 5 گزارش رانش کنترل کننده را می دهند
  5 روز و 14 ساعت قبل

  TL ؛ DR: سونی ممکن است کاملاً احساس ناخوشایندی داشته باشد زیرا تماشا می کند که نینتندو و مایکروسافت درگیر پرونده های قضایی در مورد مشکلات رانندگی کنترل کننده های خود هستند ، اما این شرکت در حال حاضر با مشکلات مشابهی در برخی از واحدهای PS5 DualSense خود روبرو شده است - و تعمیر آنها غیر ممکن است ساده ترین فرایند نیست.

  DualSense به عنوان یکی از بهترین عناصر PlayStation 5 مشخص شده است ، اما برخی از کاربران گزارش کرده اند که کنترل کننده های آنها رانش را نشان می دهند - میله های آنالوگ ورودی های فانتوم را تشخیص می دهند. این می تواند امثال پلتفرمرها و شوترهای اول شخص را تقریباً غیرقابل پخش کند.

  یکی از دارندگان PS5 در Reddit نوشت که مشکل رانش کمتر از ده روز پس از دریافت کنسول آغاز شده است. آنها همه چیز را برای رفع آن امتحان کردند ، از جمله خاموش و روشن کردن بلوتوث ، دوچرخه سواری کنسول ، تنظیم مجدد کنترل کننده و شارژ آن یک شبه. اما هیچ چیز کارساز نبود.

  Redditor دیگری ویدیوی 15 ثانیه ای از رانش کنترلگر را تحت تأثیر قرار داد Destiny 2. ارسال کرد. شخص لمس نمی کند ، اما بازی به وضوح ورودی دریافت می کند.

  علی رغم فروش بیش از 3DS خانواده 3DS در عرض سه سال از زمان راه اندازی ، نینتندو سوییچ با مشکلات رانش روبرو شده است ، و در نتیجه دادخواست های دادرسی طبق کلاس وجود دارد. این شرکت سرانجام سال گذشته به دلیل این وضعیت عذرخواهی کرد و یک گروه ناظر فرانسوی اخیراً شکایتی رسمی از کمیسیون اروپا علیه نینتندو ارائه کرد.

  مایکروسافت نیز بوده است با یک کنترل کلاس در کنترلرهای Xbox One خود حرکت کنید. Xbox Elite Controller 180 دلاری در اکتبر گذشته به این لباس اضافه شد.

  Kotaku گزارش می دهد که رانندگی کنترل کننده PS5 تحت ضمانت کنسول است و صفحه پشتیبانی PlayStation سونی دارای یک درگاه اختصاصی برای مقابله با مشکلات سخت افزاری PlayStation 5 است ، اما کل این فرآیند به طرز دردناکی دشوار به نظر می رسد ، اغلب شامل تماس های تلفنی طولانی با گوش دادن به پیام های خودکار است. شما همچنین باید هزینه حمل كنترلرهای متأثر را به یك مركز تعمیرات سونی بپردازید ، و گرچه این شركت هزینه پست برگشتی را پرداخت می كند ، اما برای برچسب حمل اولیه هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی شود.

  به نظر می رسد مسائل DualSense فقط تأثیرگذار است تعداد کمی مالک ، خوشبختانه امیدواریم که همینطور بماند.

خبرهای دیگر از سخت افزار