خبر

 • تک بورد - برای حذف یک GPU مشکل دارید؟ دکمه انتشار جدید ایسوس تعویض کارت های گرافیک را آسان تر می کند

  برای حذف یک GPU مشکل دارید؟ دکمه انتشار جدید ایسوس تعویض کارت های گرافیک را آسان تر می کند
  10 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: هر کسی که قبلاً رایانه شخصی خود را ارتقا داده باشد، با مشکلات احتمالی مربوط به آزاد کردن کارت گرافیک از اسلات آن آشنا خواهد بود. ایسوس با معرفی یک ویژگی جدید در آخرین مادربردهای خود، راه حلی ساده برای این کار خسته کننده و گاهی وقت گیر ارائه می دهد.

  ایسوس 19 مادربرد جدید Z690 متعلق به سری‌های ROG Maximus، ROG Strix، TUF Gaming، ProArt و Prime را معرفی کرد. پردازنده‌ی مرکزی نسل دوازدهم اینتل Alder Lake هفته آینده وارد بازار می‌شود، بنابراین چیپست Z690 برای ترکیب نسل بعدی فناوری و قطعات پرسرعت، یعنی PCIe 5.0 و رم DDR5 طراحی شده است.

  یکی برجسته. ویژگی ای که بردها ارائه خواهند کرد دکمه جدید PCIe Slot Q-Release است که در مدل های مختلف مادربردهای ROG Maximus و ROG Strix Z690 ایسوس یافت می شود. با ساده‌سازی فرآیند حذف و تعویض کارت‌های گرافیک، یک دکمه فیزیکی مناسب، قفل امنیتی اسلات را آزاد می‌کند.

  گزینه انتشار سریع مطمئناً برای کاربران مفید خواهد بود. همانطور که علاقه مندان به رایانه شخصی به خوبی می دانند، موارد و اجزای خاصی مانند خنک کننده های CPU می توانند هنگام تلاش برای دسترسی به مکانیزم انتشار PCIe مانع شوند. جای تعجب است که این نوع بهبود در گذشته محقق نشده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار