خبر

 • تک بورد - ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود

  ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود
  17 روز و 5 ساعت قبل

  مدتهاست به ما اخطار داده می شود که کارتهای گرافیکی قدیمی و دست دوم را از eBay که برای استخراج استفاده شده اند خریداری نکنیم. فرض بر این است که استفاده مداوم آنها باعث ساییدگی می شود که بر عملکرد بازی تأثیر می گذارد و یک کانال YouTube با آزمایش RTX 2080 Ti که به مدت 18 ماه در حال استخراج است ، این ادعا را بررسی کرده است.

  Testing Games (از طریق سخت افزار Tom 'Hardware) عملکرد 4K چندین عنوان را مقایسه کرد و یک پرچمدار کاملاً جدید مصرف کننده تورینگ را در برابر یکی از معدنچیان که حدود 18 ماه است استخراج می کرد ، قرار داد. خیلی تعجب آور نیست که کارت جدیدتر عملکرد بهتری داشت و در بازی هایی مانند Cyberpunk 2077 ، Battlefield V و Assassin 's Creed Valhalla حدود 10 درصد FPS بیشتر ارائه می داد. یک استثنا Forza Horizon 4 بود ، جایی که اختلاف اندکی بیشتر بود.

  https://techbord.com ببینید که چگونه یک عملکرد بازی RTX 2080 Ti پس از 18 ماه استخراج با کارت جدید مقایسه می شود

  خرید کارت استخراج سابق ممکن است آنچنان که فکر می کنید بد نباشد

  به عنوان می توانید در فیلم مشاهده کنید ، دلیل اصلی تفاوت عملکرد کارت استخراج با سرعت کمتر و با دمای بالاتر است. RTX 2080 Ti قدیمی تر معمولاً بین 15 درجه سانتیگراد - 20 درجه سانتیگراد گرمتر از نسخه جدید است و نتیجه آن افزایش فرکانس کمتری است.

  این لزوماً به این معنی نیست که باید از کارت های استخراج قبلی مانند طاعون خودداری کنید. همانطور که در برخی از نظرات ویدئو ذکر شده است ، می توان با جایگزینی لنت های حرارتی و استفاده از یک لایه جدید خمیر حرارتی ، عملکرد کندتر RTX 2080 Ti را بهبود بخشید ، که پس از مدت ها استفاده طولانی مدت می تواند خشک شود. این باید دما را پایین آورده و فریمراتورها را به عقب برگرداند.

  کاربرانی که ممکن است اعتماد به نفس در کارت های خود را نداشته باشند ، می توانند کاری ساده مانند گرد و غبار و تمیز کردن اجزای آنها انجام دهند - گرد و غبار و تجمع آوار نیز می تواند تأثیر بگذارد. عملکرد خنک کننده.

  بنابراین ، اگر می خواهید کار را انجام دهید ، خرید یک کارت استخراج سابق در eBay ایده خوبی نخواهد بود. تنها مشکل یافتن مشکلی است که بیش از MSRP فروش نداشته باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار