خبر

 • تک بورد - با 980 NVMe ، اولین SSD مصرف کننده سامسونگ که بدون DRAM ارسال می شود ، ملاقات کنید

  با 980 NVMe ، اولین SSD مصرف کننده سامسونگ که بدون DRAM ارسال می شود ، ملاقات کنید
  1 روز و 9 ساعت قبل

  نظر ویراستار: Throttling نباید مسئله ای باشد زیرا سامسونگ "طرح های حرارتی پیشرفته" را در کنار بهبود بهره وری انرژی برای ایجاد گرمازدگی غیرمشکل اجرا کرده است. این احتمالاً در لپ تاپ هایی که اجزای سازنده آنها در فضای کوچکی قرار دارند نگران کننده است ، اما اگر از خنک کننده کافی استفاده نشود ، گرمای بیش از حد در دسک تاپ ها نیز نگران کننده است.

  سامسونگ روز سه شنبه اولین درایو حالت جامد مصرفی خود را که از DRAM استفاده نمی کند ، معرفی کرد.

  SSD جدید سامسونگ 980 NVMe از ویژگی NVMe Host Memory Buffer (HMB) ، قابلیت دسترسی مستقیم حافظه استفاده می کند. از PCI Express که به SSD اجازه می دهد تا به جای اینکه حافظه خود را بیاورد ، از حافظه سیستم استفاده کند. این هزینه ساخت درایو را کاهش می دهد ، پس اندازهایی که به خریدار می رسد ، اما هزینه های اندکی بیشتر.

  https://techbord.com با 980 NVMe ، اولین SSD مصرف کننده سامسونگ که بدون DRAM ارسال می شود ، ملاقات کنید

  سامسونگ گفت ویژگی HMB مانند فناوری ششم با سایر فناوری ها همراه است -gen V-NAND و Intelligent TurboWrite 2.0 و همچنین یک کنترل کننده و سیستم عامل بهینه شده برای به حداقل رساندن مجازات عملکرد عدم اختصاص DRAM اختصاصی.

  به عنوان مثال ، درایو 1 ترابایتی دارای سرعت خواندن و نوشتن پی در پی است. به 3500 و 3000 مگابایت در ثانیه ، با خواندن و نوشتن تصادفی به ترتیب دارای امتیاز 500K IOPS و 480K IOPS. سرعت ها با کاهش ظرفیت کاهش می یابند ، بنابراین هنگام درایو به این نکته توجه داشته باشید.

  SSD جدید 980 NVMe سامسونگ در ظرفیت های 250 گیگابایتی ، 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی در دسترس است و MSRP ها 49.99 دلار ، 69.99 دلار و به ترتیب 129.99 دلار.

خبرهای دیگر از سخت افزار