خبر

 • تک بورد - با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود

  با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
  17 ساعت و 49 دقیقه قبل

  اپل تأیید کرده است که با پایان یافتن تجهیزات ، iMac Pro متوقف خواهد شد. طبق گفته این شرکت ، iMac 27 اینچی برای اکثر مشتریان حرفه ای iMac گزینه ترجیحی است و کسانی که به انرژی بیشتری نیاز دارند می توانند به Mac Pro رده بالای اپل بپردازند. انتظار می رود در آینده نزدیک همه این سیستم ها به سیلیکون مبتنی بر Arm ارتقا یابند.

  اپل بی سر و صدا یک برچسب "while did last" را به صفحه محصول iMac Pro اضافه کرده و گزینه های بروزرسانی رایانه را نیز غیرفعال کرده است. MacRumors با اپل تماس گرفت ، وی تأیید کرد که وقتی منابع iMac Pro تمام شود ، دیگر کامپیوتر دیگر از این کار نخواهد کرد.

  اپل گفت که iMac 27 اینچی خود اکنون گزینه ترجیحی برای کاربران سطح بالای iMac است . این پردازنده ها با پردازنده های نسل دهم شش و هشت هسته ای اینتل و 8 گیگابایت حافظه از قفسه عرضه می شوند ، اما با پردازنده 10 هسته ای و 128 گیگابایت RAM قابل ارتقا هستند. مشتریانی که به دنبال قدرت و قابلیت حتی بیشتر هستند ، این گزینه را دارند که رایانه دسک تاپ Mac Pro برجسته اپل را انتخاب کنند که از 5999 دلار شروع می شود.

  همچنین بخوانید: Apple M1: Why It Matters

  البته ، لازم به یادآوری است که به زودی خط iMac به روزرسانی می شود. همچنین گفته می شود که این مدل اصلاح شده از طراحی گران قیمت Pro Display XDR اپل وام گرفته است. شایعات منتشر شده در اواخر سال جاری منتشر شده است ، بنابراین به کسی که قصد دارد iMac جدیدی را انتخاب کند توصیه می شود فعلاً این کار را انجام دهد.

خبرهای دیگر از سخت افزار