خبر

 • تک بورد - با بهبود سطح سهام، EVGA شروع به بستن سیستم صف مجازی خود برای کارت‌های RTX 3000 می‌کند.

  با بهبود سطح سهام، EVGA شروع به بستن سیستم صف مجازی خود برای کارت‌های RTX 3000 می‌کند.


  8 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در چیزی که نشانه دیگری از بازگشت بازار کارت گرافیک به نوعی از حالت عادی است، EVGA شروع به کاهش برنامه صف GPU مجازی خود که در سال 2020 معرفی شده بود را برای خرید کارت سری RTX 3000 کمی منصفانه تر کرده است.

  زمانی که EVGA تقریباً دو سال پیش سیستم صف مجازی خود را راه‌اندازی کرد، فقط کارت‌های RTX 3080 و RTX 3090 منتشر شده بودند، اما گرفتن آن معمولاً به پول زیادی و حتی شانس بیشتری نیاز داشت.

  سیستم EVGA با اجازه دادن به کاربران برای انتخاب یک کارت آمپر و زدن دکمه Auto-Notify، زمین بازی را کمی هموار می کند. هنگامی که کارت در انبار موجود است، و شما در صف مجازی بعدی قرار می گیرید، یک ایمیل امن با پیوندی ارسال می شود که به شما امکان می دهد کالا را خریداری کنید - البته تا زمانی که ظرف 24 ساعت خریداری شده باشد.

  به‌روزرسانی قیمت و در دسترس بودن GPU ما را بررسی کنید: ژوئن 2022

  اما با سقوط کریپتو و در نتیجه کاهش سوددهی استخراج، قیمت کارت‌های گرافیک در نهایت نزدیک‌تر و در برخی موارد کمتر از قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده (MSRP) با بهبود در دسترس بودن. به این ترتیب، EVGA شروع به بستن سیستم صف مجازی خود می کند.

  سخت افزار Tom\ گزارش می دهد که سیستم در یک حرکت از بین نمی رود. در عوض، EVGA در حال حذف سفارش‌های صف برای مدل‌های فردی است که از کارت‌های EVGA FTW3 شروع می‌شود. این نشریه پیامی از EVGA دریافت کرد که تأیید می‌کرد GeForce RTX 3080 FTW3 Gaming از 23 ژوئن دیگر بخشی از صف مجازی نخواهد بود و اکنون شرکت موجودی کافی دارد.

  می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بقیه موارد را ببینیم. کارت‌های سری RTX 3000 با در دسترس قرار گرفتن موجودی اضافی از سیستم صف مجازی حذف شدند و مدل‌های گران‌تر احتمالاً در اولویت قرار خواهند گرفت. اما علیرغم بهبود در دسترس بودن، به نظر می رسد همه موارد در سایت EVGA بالاتر از MSRP باقی می مانند. با این وجود، کندی شاتر سیستم صف یکی دیگر از نشانه های مثبت برای کسانی است که به دنبال خرید کارت گرافیک جدید هستند.


  تگ ها:

  بهبود , سهام , evga , شروع , بستن , سیستم , مجازی , کارت‌ , 3000 , می‌کند.


  v 4
خبرهای دیگر از سخت افزار