خبر

 • تک بورد - با آماده شدن شرکت iPad Pro جدید ، ممکن است تأمین کنندگان اپل با مشکلاتی در زمینه تولید Mini LED روبرو شوند

  با آماده شدن شرکت iPad Pro جدید ، ممکن است تأمین کنندگان اپل با مشکلاتی در زمینه تولید Mini LED روبرو شوند
  11 روز و 3 ساعت قبل

  کسب و کار آیپد در طی Q4 2020 رکورددار 8.4 میلیارد دلار درآمد برای اپل بود و گفته می شود این شرکت در حال آماده سازی برای معرفی دو مدل جدید آیپد پرو است. با این حال ، مشکلات تولید مربوط به نمایشگر Mini LED و تراشه های درایور نمایشگر مطمئناً مانع از شانس شما برای دریافت یکی از آنها در هنگام راه اندازی می شود.

  ماه ها است که شایعه شده است که اپل امسال مدل های جدید iPad Pro را با نمایشگرهای Mini LED معرفی می کند ، با برخی گمانه زنی ها این احتمال وجود دارد که قبل از شروع تابستان اتفاق بیفتد. با این حال گفته می شود تامین کنندگان در تولید برخی از آنها مشکل دارند به دلیل کمبود تراشه که اکنون حتی اپل را نیز گزنده می کند ، شرکتی است که اغلب قادر به درمان ترجیحی است.

  هفته گذشته متوجه شدیم که کمبود نسبتاً زیادی تراشه های درایور نمایشگر ارزان قیمت بر زنجیره تأمین شرکت های بزرگ فناوری تأثیر می گذارد و این ظاهراً شامل اپل نیز می شود که مجبور شده سفارش این قطعات را برای iPad ها و MacBook ها به تأخیر بیندازد.

  بر اساس گزارش جدید بلومبرگ ، این فقط یک شکست جزئی به عنوان تأمین کنندگان صفحه نمایش اصلی Ennostar ، Taiwan Surface Mounting Technology و General Interface Solution Holding با تولید پنل Mini LED با مشکلات عملکرد مواجه هستند.

خبرهای دیگر از سخت افزار