خبر

 • تک بورد - این RC Semi Truck قابل حمل یک رایانه بازی در داخل است

  این RC Semi Truck قابل حمل یک رایانه بازی در داخل است
  5 روز و 16 ساعت قبل

  دکل روی یک دکل: در حالی که یک مرسدس RC S60 Truck زرد رنگ به خودی خود زیبایی دارد ، تغییر یکی از آن ها برای حمل اجزای بازی رایانه ای در تریلر ، خارشی مانند هیچ چیز دیگر را خراش نمی دهد. ساخت رایانه شخصی سفارشی در طول سالها شگفت انگیز و خوشحال کننده بوده است ، و این یکی از کاربر Reddit u/imthatguy77 به طرفداران Truck Simulator اختصاص داده شده است.

  با توجه به محدودیت های فاکتورهای شکل در کامیون نیمه مرسدس Arocs مقیاس 1/14 ، دکل فقط می تواند از یک پلت فرم mini-ITX پشتیبانی کند ، و سخت افزار داخلی نیز دقیقاً از لبه خونریزی برخوردار نیست. با این حال ، اجرای آن به صورت یکجا و خلاقانه مانند اینها اهمیت دارد و ترکیب 6C/6T i5-9400F اینتل ، 16 گیگابایت رم و کارت گرافیک EVGA 2060 KO باید عملکرد قابل قبولی را در اکثر بازی های مدرن ارائه دهد.

  این ساخت سفارشی همچنین دارای LCD 5 اینچی مجهز به USB در پشت کابین بوده و قابلیت رانندگی نیز دارد. به گفته سازنده آن ، u/imthatguy77 ، تنها احتیاط این است که کامیون باید هنگام استفاده از رایانه وصل و ثابت باشد ، زیرا رایانه شخصی از آن استفاده نمی کند.

  https://techbord.com این RC Semi Truck قابل رانندگی یک رایانه بازی را در داخل حمل می کند

  ابعاد باریک و بلند ظرف به این معنا بود بر این اساس ، اجزای آن باید توسط یک کولر AIO در جلو ، یک PSU 550 وات و مادربرد در وسط و GPU با کابل رایزر آن در عقب نصب شود. محفظه آبی مشکی دارای صفحه نمایش آردوینو در پشت است که اطلاعات سخت افزاری مانند استفاده از سیستم و درجه حرارت را نشان می دهد. /37 درجه سانتیگراد در حالت آماده به کار و 55 درجه سانتیگراد/37 درجه سانتیگراد تحت بار. این احتمالاً نتیجه بازی Euro Truck Simulator 2 است ، و در یک دکل شبیه به این ، تصور بازی چیز دیگری سخت است.

  کار روی رایانه بازی RC Semi Truck در رایانه شروع شد نوامبر سال گذشته ، و سازنده آن انتظار دارد در چند روز آینده فیلم YouTube را از دکل تمام شده و قابل رانندگی بارگذاری کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار