خبر

 • تک بورد - این کیس کامپیوتر با آکواریوم داخلی ایده‌ای وحشتناک است

  این کیس کامپیوتر با آکواریوم داخلی ایده‌ای وحشتناک است


  9 روز و 9 ساعت قبل

  Facepalm: کیت‌های خنک‌کننده مایع خودکفایی، آب خنک‌کننده را برای توده‌ها به ارمغان آورده است، اما این بدان معنا نیست که ترکیب H2O با وسایل الکترونیکی همیشه ایده خوبی است. حیوانات زنده را به معادله اضافه کنید و فقط مشکل می خواهید.

  شاسی مخزن ماهی Y2 از Metalfish یک کیس کامپیوتر آلومینیومی با مخزن ماهی داخلی نصب شده در بالا است که می‌تواند از ساخت‌های micro-ATX یا mini-ITX پشتیبانی کند. دارای دو فن خنک کننده 90 میلی متری است و می تواند یک هارد دیسک 2.5 اینچی و همچنین کارت های ویدئویی دو اسلات تا طول 200 میلی متر را در خود جای دهد. ارتفاع خنک‌کننده CPU به 90 میلی‌متر محدود شده است.

  من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می‌کنم شاسی Y2 تمیز به نظر می‌رسد، اما این تقریباً تا جایی است که من می‌خواهم انجام دهم.

  p>

  https://techbord.com این کیس <b>کامپیوتر</b> با <b>آکواریوم</b> <b>داخلی</b> یک ایده <b>وحشتناک</b> است

  با توجه به خطر آشکار در ارتباط با اضافه کردن بی مورد آب به کیس کامپیوتر شما، باید گرما را نیز در نظر گرفت. من زیست شناس دریایی نیستم اما کاملاً مطمئن هستم که قرار دادن ماهی در معرض تغییرات دمایی ثابت احتمالاً برای سلامتی آنها عالی نیست.

  این اولین آبزی متالفیش نیست. شاسی موضوعی مکعب ماهی که نام مناسبی دارد همچنین برای نگهداری ماهی ها در همان محفظه رایانه شخصی طراحی شده است، اما این دو را به جای بالا به پایین در کنار هم قرار می دهد.

  جالب تر از آن، این واقعیت است که Metalfish نبود. اولین کسی است که با یک کیس کامپیوتر با تم آکواریوم به بازار عرضه شد. نزدیک به 20 سال پیش، لیان لی، سازنده قاب آلومینیومی ممتاز، شاسی PC-6010 ATX خود را با پانل جانبی مخزن ماهی اختیاری 99 دلاری عرضه کرد.

  در حالی که شاسی لیان لی از نظر خطر به همان اندازه ناهموار بود، اما به طور قابل توجهی به جای ماهی واقعی به ماهی های پلاستیکی رنگارنگ متکی بود. همچنین همراه با یک پمپ برای گردش ماهی، نورپردازی کاتد سرد و حتی سنگریزه پلاستیکی برای تکمیل ظاهر ارائه شده است.

  بیشتر مشخصات Y2 به زبان چینی بر روی تصاویر بروشور چاپ شده است که می تواند\' به راحتی ترجمه شود به نظر می رسد که از منبع تغذیه فلکس استفاده می کند و دارای نورپردازی RGB و همچنین چراغ های LED برای مخزن ماهی در بالای آن است. همچنین به نظر می رسد یک پمپ / اکسیژن ساز مجهز به USB و یک کنترل از راه دور برای روشنایی RGB وجود دارد.


  تگ ها:

  کامپیوتر , آکواریوم , داخلی , ایده‌ای , وحشتناک


  v 5
خبرهای دیگر از سخت افزار