خبر

 • تک بورد - این کولر مایع AIO را که دارای صفحه نمایش 1440p و ورودی HDMI است ، بررسی کنید

  این کولر مایع AIO را که دارای صفحه نمایش 1440p و ورودی HDMI است ، بررسی کنید
  2 روز و 17 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: کولرهای مایع همه کاره با نمایشگرهای خود پدیده جدیدی نیستند ، اما این مورد از باروچ از بین دیگران متمایز می شود. نه تنها رزولوشن 1440p را ارائه می دهد ، بلکه ورودی HDMI نیز دارد.

  همانطور که توسط Tom \ 's Hardware گزارش شده است ، بلوک CPU در کیت خنک کننده آب Barrowch دارای صفحه نمایش 2.9 اینچی ، 1440 14 1440 است. این پیکسل بیش از 700 پیکسل در هر اینچ (PPI) عمل می کند ، بیشتر از بالاترین PPI که در حال حاضر در تلفن های هوشمند وجود دارد: OnePlus 9 Pro \ 's 526 PPI.

  صفحه نمایش LCD ، که از میکرو 5V استفاده می کند رابط USB برای تغذیه ، نظارت بر دمای معمول CPU و GPU را نمایش می دهد. همچنین با اطلاعات و ابزار تشخیص سیستم AIDA64 برای ارائه اطلاعات دقیق تر کار می کند.

  https://techbord.com این خنک کننده مایع AIO را که دارای صفحه نمایش 1440p و ورودی HDMI

  است ، برای کسانی که می خواهند از صفحه نمایش 1440p برای مواردی غیر از آمار استفاده کنند ، ورودی HDMI نیز وجود دارد ، این امکان را می دهد. به عنوان یک مانیتور کوچک استفاده شود.

  https://techbord.com این کولر مایع AIO را که دارای صفحه نمایش 1440p و ورودی HDMI

  حتی بدون نمایشگر شیک ، کیت AIO به تنهایی جذاب به نظر می رسد. این دستگاه از یک رادیاتور 240 میلی متری با دو فن RGB 120 میلی متری استفاده می کند که با نورپردازی فوق العاده RGB کامل شده است. همچنین مجهز به پمپ بلند 17 وات و مخزن است و سطح خنک کننده را می توان از طریق پنجره اکریلیک شفاف مشاهده کرد.

   https://techbord.com این کولر مایع AIO را که دارای صفحه نمایش 1440p و ورودی HDMI است

  در جاهای دیگر ، یک ورودی آب چند جهته و جدا شده مشاهده کنید. رابط عملکرد برای کنترل مستقل تمام عملکردهای پمپ. خریداران همچنین می توانند سخت افزار خنک کننده خود را به کیت اضافه کنند تا یک حلقه خنک کننده کاملا سفارشی ایجاد شود.

  کیت خنک کننده Barrowch از سوکت AMD AM4 و سوکت LGA 115x و LGA 2011 اینتل پشتیبانی می کند. هنوز در مورد قیمت و میزان موجودی اطلاعاتی در دست نیست. برای مقایسه ، Asus ROG Ryujin 360 ، که دارای صفحه نمایش OLED است ، حدود 290 دلار قیمت دارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار