techbord.com این پلی استیشن 5 با موضوع PS2 امروز به فروش می رسد

بسیار پیش بینی شده: PS5 محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده است ، هرچند همه طرح رنگ سفید را دوست ندارند. خوشبختانه فروشنده شخص ثالث SUP3R5 چیز خاصی دارد: پلی استیشن 5 مشکی که از پرفروش ترین کنسول PS2 الهام گرفته شده است. و امروز به فروش می رسد.

SUP3R5 می نویسد که سفارشات PS5 سفارشی آن امروز (8 ژانویه) در ساعت 3 بعد از ظهر EST / 12 بعد از ظهر PT آغاز می شود و انتظار می رود در اواخر بهار 2021 ارسال شود. در حالی که این شرکت مستقر در ایالات متحده است ، سفارشات می توانند به صورت بین المللی ارسال شوند.

آمادگی برای فردا III: برای سفارشاتی که لغو می شوند ، موارد لغو شده را به موجودی باز می گردانیم. ما یک لیست انتظار خواهیم داشت که می توانید به آن بپیوندید تا در صورت بروز این امر به شما اطلاع داده شود. انتظار داریم تا پایان آخر هفته آماده باشیم.

- SUP3R5 (@ SUP3R5OFFICIAL) 8 ژانویه 2021

اگر می خواهید یکی از کنسول ها را ایمن کنید ، بهتر است سریع حرکت کنید. فقط 304 در حال تولید است - اشاره به تاریخ راه اندازی PlayStation 2 در تاریخ 4 مارس 2000. متأسفانه بیش از 54000 نفر در لیست انتظار هستند ، بنابراین نفس خود را حفظ نکنید.

کسانی که نسخه دیسک PS5 "الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل" را می خواهند 749 دلار پرداخت می کنند. (قبل از ارسال) 250 دلار بیشتر از نسخه خرده فروشی استاندارد است ، در حالی که کنسول فقط دیجیتال 649 دلار است (MSRP: 399 دلار). البته این قیمت ها هنوز ارزان تر از خرید PS5 معمولی از eBay هستند. این کنسول ها با کنترلر DualSense به سبک PS2 ارائه می شوند که می توان آن را به طور جداگانه با قیمت 99 دلار نیز خریداری کرد. قیمت آنها معمولاً 69 دلار است.

https://techbord.com این پلی استیشن 5 با موضوع PS2 امروز به فروش می رسد

برای جلوگیری از مشکلات مشابه ربات که توسط PlayStation 5 - و Xbox Series X / S ، سری RTX 3000 ، CPU های Ryzen 5000 و غیره متحمل شده اند - SUP3R5 خرید کنسول را به یک مشتری در حالی که کنترل کننده است محدود می کند. فروش در هر خانوار به دو مورد محدود می شود. این شرکت همچنین "اقدامات امنیتی" اضافی نیز در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است که فقط پانل های کنسول کنسول در حین فرآیند تبدیل حذف شدند ، به معنای استاندارد سونی تضمین سخت افزار همچنان معتبر خواهد بود. کنترل کننده DualSense باید کاملاً از هم پاشیده شود ، بنابراین ضمانت باطل می شود.

درست قبل از عرضه PS5 در ماه نوامبر ، شرکتی به نام CustomizeMyPlates.com ، که قبلاً مجبور شده بود تغییر بدهد نام از PlateStation5.com توسط سونی ، چهره های سفارشی خود را از فروش حذف کرد و پیش از سفارشات را به دنبال تهدید قانونی شرکت لغو کرد. به نظر می رسد حداقل در حال حاضر SUP3R5 دچار همان سرنوشت نخواهد شد.

این پلی استیشن 5 با موضوع PS2 امروز به فروش می رسد
hardware/این-پلی-استیشن-5-با-موضوع-ps2-امروز-به-فروش-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.