خبر

 • تک بورد - این شرکت دارای پلی استیشن 5 طلایی است که با اندکی بیش از 350،000 دلار می تواند متعلق به شما باشد

  این شرکت دارای پلی استیشن 5 طلایی است که با اندکی بیش از 350،000 دلار می تواند متعلق به شما باشد
  18 روز و 7 ساعت قبل

  پلی استیشن 5 سونی پرفروش ترین کنسولی است که تا به حال ساخته شده است و این شرکت در هشت ماه اول پس از راه اندازی بیش از 10 میلیون دستگاه فروخته است. برای جشن گرفتن این دستاورد ، شرکتی به نام Caviar نسخه طلایی پلی استیشن 5 را ساخته است که هر چند به نظر می رسد گران قیمت است.

  هم کنسول اصلی پلی استیشن 5 و هم نسخه کوچکی که امسال عرضه شد هنوز سخت است و اکثر مردم هنوز باید قرعه کشی دیوانه واری از ذخایر خرده فروشان آنلاین و آفلاین را انجام دهند. به منظور بدست آوردن یکی.

  با این حال ، اگر پول چیزی نیست و شما طرفدار تجمل هستید ، یک شرکت روسی به نام Caviar راه حلی را در قالب یک پلی استیشن 5 سفارشی ارائه کرده است که در سال 18 قرار گرفته است. طلای کارات برخی از شما ممکن است PlayStation 5 طلایی را از Truly Exquisite به یاد داشته باشید ، اما نسخه Caviar همه چیز را با یک الگوی تزئینی تزئین شده که ظاهری منحصر به فرد می بخشد ، به سطح کاملاً جدیدی می رساند.

  https://techbord.com این شرکت دارای پلی استیشن 5 طلایی است که با اندکی بیش از 350،000 دلار متعلق به شماست

  همراه کنسول استند سفارشی است که از چوب سیاه ساخته شده است ، همچنین یک کنترلر با دستگیره های چرمی و انگشتان دست طلا که نشان خاویار بر روی آنها نقش بسته است. این شرکت تنها پنج عدد از این کنسول های پلی استیشن 5 پرایم گلد را تولید کرده است و شما می توانید یکی از آنها را با قیمت بی نظیر 352،770 دلار تهیه کنید. پلی استیشن 5 گلدن راک که دارای هندسی منحصر به فرد است و برای طرفداران Deus Ex آشنا به نظر می رسد. این یکی دارای برچسب قیمت 366،310 دلار است.

  https://techbord.com این شرکت دارای پلی استیشن 5 طلایی است که با بیش از 350،000 دلار

  البته می توان مال شما بود ، البته پرداخت 6 رقم برای یک کنسول بازی چیزی نیست که اکثر مردم قادر به انجام آن باشند. به همین دلیل است که خاویار همچنین 99 دستگاه از پلی استیشن 5 با روکش طلا ساخته است که از بافت یکسانی با نسخه اصلی گلد برخوردار است و قیمت آن 12،750 دلار است. این هنوز مبلغ سنگینی است ، اما برای یک کنسول سفارشی با قلب سیلیکونی یکسان 30 برابر ارزانتر است.

خبرهای دیگر از سخت افزار