خبر

 • تک بورد - این را تماشا کنید: در حالی که گیمرها برای گرفتن کارت های جدید Nvidia RTX تلاش می کنند ، خرد و صف می شوند

  این را تماشا کنید: در حالی که گیمرها برای گرفتن کارت های جدید Nvidia RTX تلاش می کنند ، خرد و صف می شوند
  9 روز و 17 ساعت قبل

  WTF ؟! به یاد دارید مردم در هنگام اوج گیری همه گیر ، دستمال توالت و ضد عفونی کننده دست را وحشت می کنند؟ این در مقایسه با هرج و مرج ناشی از امنیت کارت گرافیک جدید از یک خروجی فیزیکی ، این روزها کم رنگ است.

  همه ما از مشکلات در دسترس بودن کارت های گرافیک ، نتیجه تقاضای بی سابقه ناشی از همه گیری ، رمزگزاران و پوست سر می دانیم. این بدان معناست که در موارد نادری که در فروشگاه های خرده فروشی انبار موجود است ، مردم به طور دسته جمعی حضور پیدا می کنند و مکان را باتلاق می کنند ، همانطور که در ویدئو فوق نشان داده شده است.

  کلیپ مربوط به PrestonALewis (از طریق Kotaku) ، در حالی که مردم منتظر باز شدن آن هستند ، به یک فروشگاه میکرو مرکز در دالاس شلیک کردند تا بتوانند کارت های انویدیا را که دوباره ذخیره شده است ، بگیرند. یک عضو کارمند به جمعیت منتظر اطلاع می دهد که فقط می توانند برای هر خانوار یک کارت بخرند و احتمالاً به طور نابخردانه تأیید می کند که سهام کافی برای همه وجود ندارد. در علامت 3:55 ویدئو ، درها باز می شوند و جهنم از بین می رود ، هشدارهای قبلی مبنی بر اینکه هر کسی در حال دویدن یا فشار است به ظاهر نادیده گرفته می شود ، دقیقاً مانند علائم "لطفاً فاصله اجتماعی" را تمرین کنید.

  انویدیا به دلیل انتشار RTX 3080 Ti در زمانی که سعی در حل مشکلات کمبود فعلی دارد ، انتقادات زیادی را متوجه این شرکت کرده است. همچنین 1،200 دلار MSRP وجود دارد ، اگرچه بدیهی است که با قیمت بسیار بالاتری فروخته خواهد شد. با این وجود ، مردم در Best Buy ساعتها در صف ایستاده بودند تا یکی از آنها را در روز راه اندازی امن کنند.

  انتظار RTX 3080 TI در Best Buy pic.twitter.com/GrNsMoQOk3

  - JSCarnage ( JSCarnageTV) 3 ژوئن 2021

  این همه خبر خوب برای یک صنعت نیمه هادی است که رکورددار درآمد است - همانند Nvidia و AMD - و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این صحنه ها را تا سال آینده که انتظار می رود وضعیت بهبود یابد ، ادامه دهیم.

خبرهای دیگر از سخت افزار