خبر

 • تک بورد - این خنک کننده فعال M.2 به پایین نگه داشتن دمای PCIe Gen 4 / Gen 5 SSD کمک می کند

  این خنک کننده فعال M.2 به پایین نگه داشتن دمای PCIe Gen 4 / Gen 5 SSD کمک می کند


  25 روز و 17 ساعت قبل

  با ورود PCIe Gen 4، SSD های NVMe M.2 اکنون داغ تر و سریع تر شده اند، دو عنصر قرار است در SSD های نسل بعدی PCIe 5.0 حتی بیشتر افزایش یابد. به این ترتیب، شرکت ها در حال تولید سیستم های خنک کننده فعال قوی تری هستند، از جمله یکی از Qiao Sibo که دارای طراحی فن دمنده است.

  ITHome گزارش می‌دهد که خنک‌کننده M.2، که مستقیماً به درایو متصل می‌شود، با یک هیت سینک آلومینیومی و فن یکپارچه ارائه می‌شود که سرعت 3000 RPM و حداکثر حجم هوا 4.81CFM را ارائه می‌دهد. مطمئناً از طریق پنجره شیشه ای کیس شما قابل توجه خواهد بود زیرا ابعاد آن 76 میلی متر در 24.5 میلی متر در 70.5 میلی متر است، وزن آن 120 گرم است و حداکثر صدای خروجی آن 27.3 دسی بل است. حتی ممکن است برای قرار دادن آن در کنار سایر اجزای برد خود دچار مشکل شوید.

  https://techbord.com این M. فعال. 2 خنک کننده به <b>پایین</b> نگه <b>داشتن</b> <b>دمای</b> <b>PCIe</b> Gen 4 / Gen 5 SSD کمک می کند

  ما قبلاً درایوهای M2 را با راه حل های خنک کننده یکپارچه مشابه - Aorus Gen4 7000s Prem Gigabyte دیده ایم. SSD (در زیر) دارای یک هیت سینک با پوشش نانو کربن به نام Thermal Guard Xtreme است که ادعا می کند به درایو اجازه می دهد تا 7 گیگابایت بر ثانیه یکنواخت را حفظ کند. سرعت خواندن بیش از 8 ساعت در همین حال، Teamgroup از T-Force Cardea Liquid II رونمایی کرد، یک خنک کننده مایع یکپارچه که برای استفاده با جدیدترین SSD های PCIe Gen4 M.2 طراحی شده است.

  در حالی که این نوع خنک‌کننده‌های SSD می‌توانند به SSD‌های PCIe Gen4 کمک کنند تا سرعتی در حدود 7 گیگابایت بر ثانیه را بدون دریچه گاز حفظ کنند، ممکن است به دلیل نیاز به انرژی بالاتر (حدود 14 وات) برای SSD‌های PCIe 5.0 ضروری باشند. و سرعت ها ما اخیراً در مورد نمونه اولیه SSDهای PCIe 5.0 M.2 «Project Nighthawk» و «Project Blackbird» از Adata شنیده‌ایم که می‌توانند به سرعت خواندن متوالی 14 گیگابایت در ثانیه و در مورد اولی 12 گیگابایت بر ثانیه بنویسند.

  هیچ اطلاعاتی در مورد عملکرد ارائه شده توسط کولر Qiao Sibo یا قیمت آن وجود ندارد.

  ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که چندین SSD PCIe 5.0 را در نمایشگاه CES هفته آینده ببینیم، اگرچه بیشتر آنها احتمالاً به صورت مجازی نمایش داده می‌شوند. با توجه به اینکه چند شرکت حضوری ندارند.


  تگ ها:

  فعال , پایین , داشتن , دمای , pcie


  v 10
خبرهای دیگر از سخت افزار