خبر

 • تک بورد - اینتل Phantom Canyon NUC 11 را با پردازنده Tiger Lake و گرافیک مجزا Nvidia روانه بازار می کند

  اینتل Phantom Canyon NUC 11 را با پردازنده Tiger Lake و گرافیک مجزا Nvidia روانه بازار می کند
  16 ساعت و 55 دقیقه قبل

  نسل بعدی NUC های اینتل نه تنها از پشتیبانی I / O بهبود یافته Tiger Lake بهره مند می شوند ، بلکه مدل پرچمدار "Phantom Canyon" همچنین از یک پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 2060 در داخل خود بهره می برد. اگرچه مسلماً بر اساس آخرین نسل تورینگ انویدیا ساخته شده است ، اما این سخت افزار هنوز هم می تواند در برابر عناوین مدرن خود را حفظ کند ، و آن را به گزینه ای جذاب SFF برای خریداران با جیب های عمیق تبدیل کند.

  اینتل قبلاً مسیر GPU گسسته سری NUC خود را با Ghost Canyon NUC 9 Extreme طی کرده و اکنون با Phantom Canyon NUC 11 اقدام به یک تلاش دوم (البته کمتر شدید) کرده است. علاوه بر این مدل شاخصی که دارای Nvidia Turing GPU ، این شرکت همچنین سه نوع دیگر را برای کاربران تجاری ، اصلی و DIY راه اندازی کرده است.

  اینتل می گوید مینی رایانه شخصی NUC 11 Enthusiast ، که به صورت کیت نیز ارسال می شود ، برای " بازی های سطح بالا. "این" از یک پردازنده 4C / 8T Core i7-1165G7 و یک پردازنده گرافیکی 6 گیگابایتی RTX 2060 همراه با 16 گیگابایت رم و 32 گیگابایت + 512 گیگابایت حافظه SSD Optane H10 در مدل استاندارد استفاده می شود. >

  https://techbord.com اینتل Phantom Canyon NUC 11 را با پردازنده Tiger Lake و گرافیک Nvidia گسسته راه اندازی می کند

  Tiger Lake باعث افزایش اتصال NUC 11 می شود. اعتبار تصویر: FanlessTech

  کسانی که نیاز به GPU گسسته ندارند می توانند علاوه بر NUC 11 Performance (Panther Canyon) که در دو گزینه CPU دیگر (i3-1115G4 ، Core i5-1135G7) موجود است نیز استفاده کنند. به مدل i7. در همین حال ، کاربران تجاری می توانند NUC 11 Pro (Tiger Canyon) را دریافت کنند که به صورت دو گزینه ای LAN و پشتیبانی از فناوری های vPro اینتل مانند امنیت مبتنی بر سخت افزار و ویژگی های مدیریت از راه دور را پشتیبانی می کند. همچنین NUC 11 Compute Element (Elk Bay) ، بلوک ساختمانی مدولار 65 x 95 میلی متر برای سازندگان سیستم وجود دارد و از تراشه های Intel Core یا Celeron استفاده می کند.

  اینتل به طور رسمی از قیمت گذاری یا در دسترس بودن آن رونمایی نکرده است. نسخه جدید NUC خود را ، هر چند SimplyNUC در حال حاضر 8U / 128 GB NUC 11 SKU Enthusiast SKU را با پیش خرید 13349 دلار با بارگیری در ماه مارس ، با پیش سفارش ارائه می کند. همچنین ، اگر با تنظیم کننده آنلاین SimplyNUC بازی می کنید ، NUC 11 نهایی با 64 گیگابایت رم ، 16 ترابایت فضای ذخیره سازی NVMe و ویندوز 10 پرو با بیش از 5700 دلار درآمد!

خبرهای دیگر از سخت افزار