techbord.com اینتل Iris Xe Max را معرفی می کند: یک GPU گسسته که با GPU های یکپارچه ادغام می شود

چیزی که می توان منتظر آن بود: اینتل از Iris Xe Max ، اولین GPU گسسته Xe خود رونمایی کرده است. این لپ تاپ برای لپ تاپ های سبک و سبک طراحی شده است و بنابراین بسیار قدرتمند نیست ، اما یک آیس در آستین دارد: می تواند بارهای کاری خود را با پردازنده گرافیکی یکپارچه پردازنده به اشتراک بگذارد و عملکرد آنها را ترکیب کند.

در این مرحله ، Iris Xe Max یک محصول آشنا است. از نظر فیزیکی با گرافیک مجتمع جدیدترین پردازنده های موبایل اینتل یکسان است. با این حال ، به صورت گسسته با فرکانس 1650 مگاهرتز (به جای 1350 مگاهرتز) ارائه می شود و دارای 4 گیگابایت VRAM اختصاصی است.

قدرت Xe Max به عنوان یک کارت حرفه ای است ، یعنی در محتوا برنامه های کاربردی ایجاد شده که ویژگی اشتراک بار اینتل به نام Deep Link آغاز می شود. این گرافیک یکپارچه پردازنده را قادر می سازد تا برخی از اجزای ساده حجم کار را محاسبه کند و Xe Max را برای سخت افزار آزاد کند. Deep Link همچنین میزان تغذیه سیستم را تعدیل می کند تا هم به GPU و هم به پردازنده مقدار بهینه انرژی برسد.

Iris Xe Max Integrated Iris Xe تاریخ انتشار نوامبر 2020 سپتامبر 2020 فرایند 10nm SuperFin ساعت فرکانس 1650 مگاهرتز تا 1350 مگاهرتز اجرا ظرفیت 96 48 تا 96 ظرفیت حافظه 4 گیگابایت مشترک با سیستم نوع حافظه LPDDR4X - پهنای باند 68 گیگابایت بر ثانیه - رابط PCIe 4.0 اتصال داغ TDP 28 W

اینتل ادعا می کند که GPU های ترکیبی می توانند بارهای AI را حدود هفت برابر سریعتر از Nvidia MX350 می تواند. موتورهای رمزگذاری ترکیبی آنها ، که چیزی تحت عنوان Hyper Encode را اجرا می کنند ، 78 درصد سریعتر از Nvidia RTX 2080 Super Max-Q است.

https://techbord.com اینتل Iris Xe Max را معرفی می کند: یک GPU گسسته که با GPU های یکپارچه ادغام می شود

اگرچه به طور واضح بیان نشده است ، اما به نظر می رسد که Deep Link به پشتیبانی از طریق برنامه.

Xe Max همچنین یک GPU مخصوص بازی با توانایی معقول است ، حتی اگر Deep Link در بازی ها کار نکند.

اینتل ادعا می کند که به طور کلی ، Xe Max در عناوین مشهور برابر با MX350 است. اما هشدار داده شود: هیچ GPU نمی تواند بازی های مدرن بالاتر از 1080p را بدون فداکاری های زیاد در تنظیمات بصری اجرا کند.

https://techbord .com اینتل Iris Xe Max را معرفی می کند: یک پردازنده گرافیکی گسسته که با GPU های یکپارچه ادغام می شود

Xe Max از امروز در دسترس است ، اما قبل از خرید یکی از آن ها کمی صبر کنید ، زیرا اینتل برخی از آنها را راه اندازی می کند بسته نرم افزاری به زودی. از هم اکنون ، سه لپ تاپ تأیید شده برای داشتن Xe Max وجود دارد: Acer Swift 3x ، Asus VivoBook TP470 و Dell Inspiron 15 7000 2 in 1. Dell در حال حاضر در Best Buy در دسترس است ، و Asus و Acer ارائه می شوند به زودی در معرض فروش قرار می گیرد.

https://techbord.com اینتل Iris Xe Max را معرفی می کند: یک GPU گسسته که ادغام می شود با GPU های یکپارچه

جالب است که اینتل آماده راه اندازی یک GPU گسسته جدید است ، اما در عین حال آرزو داشتیم که این یک کارت قدرتمندتر یا در دسترس باشد. به همین منظور ، اینتل تأیید کرد که معادل دسک تاپ در نیمه اول سال آینده راه اندازی می شود ، و آنها قول خود را مبنی بر اینکه "پردازنده های گرافیکی گیمر رده بالا" در سال 2021 وارد خواهند شد "تأیید کردند

اینتل Iris Xe Max را معرفی می کند: یک GPU گسسته که با GPU های یکپارچه ادغام می شود
hardware/اینتل-iris-xe-max-را-معرفی-می-کند-یک-gpu-گسسته-که-با-gpu.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.