خبر

 • تک بورد - اینتل گرافیک Xe HPG را اذیت می کند و شروع به شکار GPU می کند

  اینتل گرافیک Xe HPG را اذیت می کند و شروع به شکار GPU می کند
  21 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: اینتل قصد دارد اولین تراشه های GPU بازی Xe HPG خود را امسال منتشر کند ، اما ما نمی دانیم چه زمانی - ممکن است اواخر سال باشد ، یا ممکن است اواخر این هفته باشد که مدیر عامل اینتل پت گلسینگر برای اولین ارائه خود به صحنه می رود. در هر صورت ، آنها چیزی خواهند بود که ارزش تماشا را دارد.

  اینتل در حال افزایش ماشین بازاریابی برای Xe HPG ، سری آینده پردازنده های گرافیکی بازی با عملکرد بالا است. آنها در یک کلیپ کوتاه ارسال شده در توییتر ، آنها شکارچی را که روز جمعه وارد فاز دو می شود ، اذیت می کنند.

  در تیزر اینتل ، یک تراشه Xe LP (کم مصرف) توسط یک پرتو برخورد می کند و به یک تراشه Xe HPG. مورد دوم پنج برابر بزرگتر است ، که می تواند نشانه ای برای طراحی آنها باشد: پیشنهادات فعلی LP اینتل در 96 اتحادیه اروپا بالا می رود ، در حالی که شایعه شده است که خط HPG به حدود 512 اتحادیه اروپا می رسد ، پنج برابر بیشتر و تغییر می کند. نتیجه گیری از این قبیل معمولاً کمی کشیده است ، اما این ویدیو پر از سرنخ است.

  حدود 17 ثانیه ، کد "79.0731W " در گوشه پایین سمت راست سیستم عامل ظاهر می شود تراشه ها روشن می مانند. از زمان نوشتن ، کد قطع نشده است ، اما حدس می زنند که "سی و یک هفته " می تواند تاریخ انتشار باشد. چهار خط کد دیگر در علامت 22 ثانیه ، در پایین سمت راست تراشه ظاهر می شود. آنها قبلاً رمزگشایی شده اند. (اگر می خواهید خودشان رمزگشایی کنید ، دیگر بیشتر پیمایش نکنید.)

  تیزر میکرو معماری Xe HPG =

خبرهای دیگر از سخت افزار