خبر

 • تک بورد - اینتل پیش از معرفی Arc GPU توسعه دهندگان بازی را استخدام می کند

  اینتل پیش از معرفی Arc GPU توسعه دهندگان بازی را استخدام می کند
  9 روز و 9 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: این هفته اینتل مجموعه ای از استخدام های سطح بالا را برای کمک به اولین قدم های خود در زمینه سخت افزار بازی رایانه اعلام کرد. آنها شامل مدیران توسعه فنی و بازی شرکت هایی مانند Electronic Arts و AMD هستند. اینتل برای حفظ ارتباط روان با توسعه دهندگان بازی و کاربران به تجربه نیاز دارد.

  حساب های توییتر مرتبط با اینتل در روز پنجشنبه اعلام کردند. همه آنها در "بازی و گرافیک " کار می کنند ، که به معنی کارت های گرافیکی Intel \ 's Arc Alchemist است. انتظار می رود که پردازنده های گرافیکی اواخر امسال یا سال آینده راه اندازی شوند. این شرکت در حال حاضر جدی نشان می دهد که وارد بازی می شود ، روش های بازسازی تصویر خود را نشان می دهد و حتی یک طلسم است. برمر ، کهنه کار صنعت بازی بیش از 20 سال. برمر در آمازون ، مدیر Amazon Web Services Game Tech بود و بعداً ، طبق مشخصات LinkedIn ، به عنوان رئیس مهندسی Prime Gaming کار کرد. قبل از آن ، برمر سابقه طولانی در هدایت نرم افزارهای توسعه و مهندسی در شرکت هایی مانند Zynga ، EA و LucasArts داشت.

  https://techbord.com اینتل پیش از راه اندازی Arc GPU توسعه دهندگان بازی را استخدام می کند

  اینتل مایکل هیلمن را به عنوان مدیر ارشد جدید ابزارها و فناوری توسعه دهنده بازی استخدام کرد. هایلمن مدیر فناوری در EA و مدیر محتوا در Sony Computer Entertainment America بود. قبل از آن ، او فعالیت توسعه بازی را آغاز کرد که در دهه 90 در شرکت هایی مانند Vivendi ، Dreamworks Interactive و Malibu Interactive شروع شد.

  خبرهای مهم اینجا! ما فقط تعدادی از ضربه گیرهای سنگین را به بازی و گرافیک اینتل در اینجا اضافه کردیم. با ما در استقبال از Ritche Corpus (Xerious) ، استیو بل ، مایکل هیلمن (mheilemann) ، و آندره برمر (andre_bremer) به جمع ما بپیوندید! pic.twitter.com/uKta1fcXHA

  - Intel Graphics (IntelGraphics) 17 سپتامبر 2021

  اینتل همچنین استیو بل را به عنوان مدیر ارشد روابط توسعه دهندگان بازی استخدام کرد. طبق اطلاعات Tom \ 's Hardware ، بل 13 سال در رقیب اینتل AMD در همان سمت کار می کرد.

  در نهایت ، اینتل Ritche Corpus را به عنوان معاون و GM توسعه کسب و کار اکوسیستم بازی و روابط توسعه دهندگان استخدام کرد. Corpus 15 سال را در AMD به عنوان رئیس نرم افزارهای بازی و حرفه ای در سراسر جهان گذراند. قبل از آن ، او در شرکت هایی مانند PC Gaming Alliance و Logitech کار می کرد.

  صرفاً ساختن کارت های گرافیکی خوب ، کل نبرد در فضای گرافیکی بازی رایانه نیست. دو رقیب فعلی در اینجا ، Nvidia و AMD ، نیز اغلب بر اساس کیفیت درایورهایشان مقایسه می شوند. آنها برای اطمینان از عملکرد مطلوب سخت افزار خود با توسعه دهندگان بازی همکاری می کنند و اغلب به حمایت از نسخه های بزرگ با تکنولوژی خاص مانند Super Sampling Nvidia's Deep Learning یا AMD FidelityFX Super Resolution کمک می کنند. استخدام های جدید اینتل احتمالاً سعی خواهند کرد که سطح مشابهی از توسعه را در کنار پیاده سازی فناوری XeSS خود تضمین کنند.

خبرهای دیگر از سخت افزار