techbord.com اینتل پردازنده های Marvel's Avengers Collector's Edition را تأیید می کند: بسته بندی جالب ، اما هیچ بازی (به روز شده)

چه اتفاقی افتاده؟ اینتل CPU های ویژه تر را تأیید کرده است: پردازنده های نسخه Marvel's Avengers Collector's. با توجه به زمان بندی که انجام داده اید ، احتمالاً انتظار دارید که آنها همراه با بازی Avengers آینده مارول همراه شوند ، اما بسته (با ظاهر دقیق) به صراحت بیان می کند که این بازی شامل نمی شود. با این حال ، اینتل در حال خریداری بسته بازی Avengers's Marvel است که شما از خرده فروش شرکت کننده "یک

بروزرسانی (28 آگوست): Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ 4 سپتامبر منتشر شود و اگر قصد خرید بازی یا رایانه شخصی جدیدی را دارید که به اینتل مجهز است ، توجه داشته باشید که احتمالاً می توانید از بسته بازی Intel استفاده کنید. این پیشنهاد از 27 آگوست تا 28 فوریه 2021 قابل اجرا است و تا 31 مارس 2021 قابل استفاده است. طبق وب سایت اینتل ، شما با خرید Core i5 ، i7 ، i7 یا نسل 9 واجد شرایط 9 یا 10 بازی Avengers را به صورت رایگان دریافت می کنید. دستگاه پردازنده i9 از یک خرده فروش شرکت کننده. به عنوان مثال ، MSI در هنگام خرید لپ تاپ جدید واجد شرایط با همان شرایط ، بسته نرم افزاری را تبلیغ می کند.

اما لازم به ذکر است که خرده فروشانی مانند Antonline ، Centralcomputer و B&H Photo (مطابق تام به نظر می رسد سخت افزار) این پیشنهاد را به خریدهای فقط پردازنده ارائه می دهد.

در داستان اصلی ما خاطرنشان کردیم که CPU های Edition Collector's Marvel's Avengers Collector's از نظر سخت افزاری متفاوت نبودند و تنها تفاوت آن است. بسته بندی بود - اما هیچ بازی همانطور که به صراحت در جعبه نشان داده شده است وجود نداشت. اکنون امکان پذیر است که اینتل ارتقاء یابد و شما یک کد بازی قابل بازی با پردازنده خود بدست آورید. از این گذشته ، AMD هنگام خرید پردازنده جدید Ryzen ، Assassin's Creed Valhalla را به صورت رایگان ارائه می دهد.

داستان اصلی در زیر آمده است:

شرکت های خارج از کشور در فروش پردازنده های اینتل با چند هفته پیش بسته های انتقام جویان. آنها به عنوان مدل های "KA" لیست شده اند ، با بخش "K" شناسایی ضریب قفل نشده ، و "A" احتمالاً آنها را به عنوان نسخه انتقام جویان معرفی می کند. Videocardz کشف کرد تراشه های دنباله دار KA دریاچه توسط یک خرده فروش در هند به فروش می رسد. آنها کمی ارزان تر از انواع استاندارد K هستند ، گرچه به نظر می رسد برخی مناطق کمی بیشتر شارژ می شوند.

Intel Core i9 10900KA - 514.97 € (9. 609.96 دلار) Intel Core i9 10850KA - 476.29 یورو (564.14 دلار) Intel Core i9 10700KA— 400.08 € ($ 473.88 $) Intel Core i9 10600KA— 273.02 € (323.38 $ ~)

حساب توییتر Intel Gaming این تراشه های نسخه ویژه را تأیید کرده است. با کمال تعجب ، آنها با بازی Marven's Avengers همراه نبودند - در مورد جعبه هشدار "بازی گنجانده نشده" یک سلب مسئولیت وجود دارد.

Avengers Assemble. معرفی پردازنده Intel Core Desktop شامل بسته بندی نسخه Marvel's Avengers Collector ، ایجاد شده توسط نقاش / نقاش دیواریTristanEaton. playavengers #Reassemble © 2020 MARVEL pic.twitter.com/FKKAeZzqy3

- Intel Gaming (IntelGaming) 14 آگوست 2020

همچنین اشاره شده است که مشخصات پردازنده های KA همان استاندارد است مدل های K ، بنابراین تنها تفاوت این دو در بسته بندی است که توسط متخصص دیواری Tristan Eaton طراحی شده است. به نظر زیاد زیاد نمی رسد ، اما کسانی که قصد دارند تراشه Comet Lake را بخرند ، اگر قیمت آن ارزان یا ارزان باشد ، می توانند نسخه ویژه آن را انتخاب کنند.

برای کسانی که انتقامجویان مارول را در نظر می گیرند بازی ، یکی از این تراشه های Comet Lake برای نیازهای پردازنده آن بیش از حد کافی خواهد بود - مشخصات توصیه شده Intel Core i7 4770K یا بالاتر را درخواست می کند.

اینتل پردازنده های Marvel's Avengers Collector's Edition را تأیید می کند: بسته بندی جالب ، اما هیچ بازی (به روز شده)
hardware/اینتل-پردازنده-های-marvel-s-avengers-collector-s-edition.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.