خبر

 • تک بورد - اینتل وب سایتی را راه اندازی می کند که نشان می دهد چرا رایانه های شخصی بهتر از M1 MacBooks هستند

  اینتل وب سایتی را راه اندازی می کند که نشان می دهد چرا رایانه های شخصی بهتر از M1 MacBooks هستند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اینتل که از راه اندازی تبلیغات تبلیغاتی علیه M1 MacBooks راضی نیست ، وب سایتی ایجاد کرده است که به بزرگداشت فضایل مالکیت رایانه شخصی و در عین حال برجسته ساختن نواقص جدیدترین لپ تاپ های اپل ، اختصاص دارد.

  سایت اینتل بخشی از کمپین Go PC آن است که در ماه فوریه با یک سری تبلیغات مبنی بر اینکه فقط رایانه های شخصی می توانند "قدرت پرتاب موشک و پرتاب Rocket League" را داشته باشند آغاز شد. این سایت اخیراً به تبلیغات تجاری گسترش یافته است که در آن بازیگر جاستین لانگ ، مرد "من Mac" هستم که از دهه 2000 در کمپین "دریافت مک" اپل دیده می شود ، مک های مجهز به M1 را مسخره می کند.

  جدید اینتل وب سایت بار دیگر فاکتورهای شکل متعدد PC ، قابلیت های صفحه لمسی ، پشتیبانی از چند صفحه و صدها بازی / برنامه را به عنوان دلایل انتخاب پلت فرم ذکر می کند ، در حالی که از Mac Touch Bar ، پشتیبانی محدود دستگاه و تعداد کمی انتقاد می کند بازی ها.

  https://techbord.com اینتل وب سایتی را راه اندازی می کند که نشان می دهد چرا رایانه های شخصی بهتر از M1 MacBooks

  M1 های مبتنی بر بازوی اپل توسط منتقدان و مصرف کنندگان به دلیل عملکرد و دوام باتری مورد ستایش قرار گرفته اند. اما اینتل ، همانطور که انتظار دارید ، ادعا می کند پردازنده های نسل یازدهم Tiger Lake خود "بیشتر" به کاربران "" ارائه می دهد.

  "در دنیای واقعی ، یک کامپیوتر با تلفن همراه 11th Gen Intel 11 Core پردازنده به کاربران بیشتر می دهد و ما نتایج واقعی و تحقیقاتی را نیز اثبات کرده ایم. بسیاری از اپل M1 ادعا می کند که به استفاده در دنیای واقعی ترجمه نمی شود و سوال برانگیز به نظر می رسد. هنگامی که با یک کامپیوتر با هسته 11 هسته Intel® Core مقایسه می شود ... اینتل می نویسد: پردازنده تلفن همراه ، ویژگی های M1 MacBook فقط انباشته نیستند.

  Chipzilla هنگام استفاده از برنامه هایی مانند Topaz Gigapixel AI ، Adobe Premiere Pro و Adobe ، به مزایای Tiger Lake اشاره می کند. Lightroom ، اگرچه فقط Lightroom به طور طبیعی در Apple M1 در دسترس است. این شرکت همچنین ادعا می کند که Acer Swift 5 با Core i7 به اندازه M1 MacBook Air دوام دارد. این آزمون شامل هر دو دستگاهی بود که Netflix را با چندین برگه مرورگر باز و روشنایی آن را 250 نیت تنظیم می کردند ، اگرچه کامپیوتر در حالی که Mac از Safari استفاده می کرد از Chrome استفاده می کرد.

   https://techbord.com اینتل وب سایتی را راه اندازی می کند که نشان می دهد چرا رایانه های شخصی بهتر از M1 MacBooks

  اینتل همچنین ادعا می کند که رایانه های شخصی تا 41 درصد بهره وری وب سریعتر از Mac های M1 ، استفاده از مثالهایی مانند بهبود عکس آنلاین ، ایجاد نمودار فروش و صادرات PDF.

  کمپین Intel این یک پاسخ واضح به واکنشهای مثبتی است که M1 MacBook ها از آن بهره مند شده اند. انتظار می رود کوپرتینو امسال محصولات بیشتری را با سیلیکون اختصاصی خود روانه بازار کند ، بنابراین انتظار داشته باشید این کارزار ادامه یابد.

خبرهای دیگر از سخت افزار