خبر

 • تک بورد - اینتل می گوید که می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند و برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند

  اینتل می گوید که می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند و برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند
  1 روز و 20 ساعت قبل

  چرا مهم است: آخرین گزارش درآمد اینتل آخرین گزارش است که باب سوان در راس آن است و با توجه به موانع تولید اخیر این شرکت ، به نظر می رسد بسیار مثبت باشد. مدیر عامل شرکت Incoming ، پت گلسینگر می گوید که این شرکت در تلاش است تا تراشه های 7 نانومتری خود را در سال 2023 تحویل دهد اما همزمان نیاز به برون سپاری برخی از تراشه های تولیدی خود را در حالی که تأمین می شود ، تأیید کرد.

  آخرین گزارش درآمد اینتل در حال انتشار است و به نظر می رسد این شرکت در سال 2020 با رکورد 77.9 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به عملکرد سال 2019 رشد 8 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. در همین زمان ، اینتل می گوید که 20.9 میلیارد دلار سود کسب کرده و 19.8 میلیارد دلار به سهامداران پرداخت کرده است.

  برای سه ماه منتهی به دسامبر ، غول سیلیکون 20 میلیارد دلار درآمد و خالص 5.9 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. ، هر دو از نتایج Q4 2019 پایین تر هستند. با این حال ، برای سرمایه گذاران عمومی نیز کمی بالاتر از انتظار است و مطمئناً بهتر از پیش بینی های قبلی اینتل است. این شرکت نتایج را به فروش شدید رایانه شخصی نسبت داد ، به ویژه در اواخر پایین ، که با انتقال سریع به کار و تحصیل در خانه تقویت می شود.

  https://techbord.com اینتل می گوید می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند ، برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند

  گروه مرکز داده اینتل با 16 درصد افت فروش در مقایسه با Q4 2019 ، اما فروش کلی در سال مالی 2020 2020 نسبت به سال قبل 11 درصد بیشتر بود. جالب توجه است که بخش اتومبیل های خودران Mobileye شرکت 39٪ فروش بیشتری را در Q4 2020 نسبت به سه ماهه مشابه سال 2019 مشاهده کرده است. و در حالی که هنوز قسمت نسبتاً کوچکی از اینتل است ، Mobileye به سرعت در حال ایجاد زمینه برای تبدیل شدن به بزرگترین رقیب تسلا.

  در بیانیه ای طی تماس سرمایه گذار ، مدیر عامل جدید پت گلسینگر گفت اینتل در تلاش است تا مشکلات تولید 7 نانومتری خود را به اندازه کافی سریع حل کند تا تولید انبوه اکثر پرتفوی خود را فراهم کند. گلسینگر همچنین هشدار داد که اینتل احتمالاً مجبور است برخی تولیدات تراشه خود را به کارخانه های خارجی برون سپاری کند. ما نمی دانیم این شرکت با استفاده از فناوری فرآیند خارجی چه مدل هایی را برای تولید انتخاب خواهد کرد ، اما این می تواند یک انتقال تدریجی باشد که ابتدا شامل تولید Core i3 باشد.

   https://techbord.com اینتل می گوید که می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند ، برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند

  اخیراً ، جلسینگر به کارمندان ارشد اینتل گفت که این شرکت مجبور است "محصولات بهتری نسبت به یک شرکت سبک زندگی خاص در کوپرتینو" ارائه دهد. "البته او به اپل اشاره داشت ، اما هنوز برنامه ای برای چگونگی تحقق آن تدوین نکرده است. با این حال ، گلسینگر یکی از سربازان قدیمی اینتل است که قبلاً 30 سال را در این شرکت در نقش های مختلف از جمله CTO سپری کرده بود. یک مثال قابل توجه ، همکار ارشد سابق اینتل ، گلن هینتون ، است که قبلاً به عنوان معمار اصلی پروژه اصلی CPU Nehalem شرکت کار می کرد ، از جمله موارد دیگر. او برای کمک به پروژه های آینده اینتل از بازنشستگی برمی گردد و گلسینگر می گوید با توجه به تمرکز شرکت به سمت مهندسی ، می توان انتظار داشت افراد مهم دیگری بازدهی داشته باشند.

  < p> https://techbord.com اینتل می گوید می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند ، برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند

  در هر صورت ، گلسینگر می گوید استفاده از ریخته گری های خارجی فقط به عنوان راهی برای از بین بردن هرگونه شکاف در حالی است که شرکت مشکلات تولید داخلی خود را حل می کند. هدف این است که نه تنها این حفره ها بسته شود ، بلکه همچنین از سرگیری "موقعیت رهبر بی چون و چرای فناوری فرآیند" است.

  برای این منظور ، مدیر اجرایی ورودی اینتل چهار اصل مهم را ترسیم می کند رو به جلو. این شرکت باید از همکاری های موجود با OEM ها استفاده کند و محصولات بهتری را طراحی و تولید کند. همچنین باید چابک تر شود تا اینتل بتواند اعتماد مشتریان خود را بازیابد. در مورد اپل ، خیلی دیر است - شرکت کوپرتینو به سمت سیلیکون خود حرکت می کند و احتمالاً هرگز برنخواهد گشت.

  دو اصل راهنمای آخر باید با فرهنگ شرکت ارتباط داشته باشد ، ابتدا با اطمینان از تمرکز مجدد بر نوآوری مهندسی و سپس با ایجاد فرهنگ داده محور که با آنچه مشتریانش نیاز دارند سازگارتر باشد. گلسینگر از 15 فوریه وظیفه خود را به عهده می گیرد و به سرمایه گذاران گفته است كه جزئیات بیشتری درباره نقشه راه 2023 را ارائه می دهد: "من تجزیه و تحلیل انجام شده و بهترین راه پیش رو را به طور كامل ارزیابی می كنم."

  اعتبار تصویر: Drserg

خبرهای دیگر از سخت افزار