خبر

 • تک بورد - اینتل فراموش کرد درایورهای گرافیک را برای پردازنده های نسل 11 Rocket Lake خود عرضه کند

  اینتل فراموش کرد درایورهای گرافیک را برای پردازنده های نسل 11 Rocket Lake خود عرضه کند
  20 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نحوی غیر قابل توضیح ، اینتل نتوانست درایورهای گرافیک یکپارچه Rocket Lake را پیش از رونمایی از پردازنده های هفته گذشته منتشر کند. آنها هنوز بهانه ای ارائه نداده اند ، احتمالاً به این دلیل وجود ندارد: با همه حساب ها ، گرافیک یکپارچه Rocket Lake یک کلون از سخت افزار قدیمی است و به درایورهای به روز شده احتیاج ندارد - فقط گواهی.

  درایورهای گرافیکی Intel معمولاً در وب سایت بارگیری آنها موجود است ، اما اگر 11900K یا خواهر و برادرهای آن را جستجو کنید ، تنها چیزی که به دست می آورید عملکرد Performance Maximizer است. اگر نصب کننده درایور Intel Graphics را بارگیری کنید ، می گوید با سخت افزار شما مطابقت ندارد. وقتی بیش از 600 دلار برای پردازنده جدید می پردازید ، این کمی آزار دهنده است.

  پیش از تحریم ، بازرسان ، از جمله خود ما ، درایورهای پیش از عرضه و کسانی که گرافیک یکپارچه را آزمایش نکردند در اختیار شما قرار گرفتند. هر گونه ناهنجاری پیدا کنید. OEM ها همچنین به درایورها دسترسی داشته اند. تا آنجا که ما مطلع هستیم ، گرافیک یکپارچه درون پردازنده های Rocket Lake با مارک UHD 750 از لحاظ عملکردی با گرافیک یکپارچه پردازنده های موبایل Tiger Lake سال گذشته یکسان است. عقل سلیم می گوید که رانندگان نیازی به بازنویسی قابل توجه ندارند.

  لیزا پیرس ، مدیر مهندسی نرم افزار گرافیک اینتل ، می گوید که درایورها تا روز دوشنبه در دسترس عموم قرار می گیرند.

  بروزرسانی: درایوری که تا دوشنبه صبح ارسال می شود و در صورت موجود بودن این موضوع را به روز می کند

  - Lisa Pearce (gfxlisa) 2 آوریل 2021

  اما خوشبختانه ، اگر یک مورد آورده اید پردازنده Rocket Lake و کارت ویدیویی برای جفت شدن با آن ندارید ، لازم نیست تا دوشنبه صبر کنید تا CS: GO را با سرعت 30 فریم در ثانیه بازی کنید. در اینجا راه حل وجود دارد:

  فایل zip را برای درایور کارت گرافیک Intel Intel بارگیری کنید و با استفاده از ابزار نصب درایور Windows آن را به صورت دستی نصب کنید: Control Panel> Device Manager> Display adapters> UHD 750> (راست- کلیک کنید) Properties> Driver> Update Driver> رایانه من را برای نرم افزار درایور مرور کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار