خبر

 • تک بورد - اینتل در حالی که AMD با کمبود CPU دست و پنجه نرم می کند ، قیمت نسل 10 Comet Lake را کاهش می دهد

  اینتل در حالی که AMD با کمبود CPU دست و پنجه نرم می کند ، قیمت نسل 10 Comet Lake را کاهش می دهد
  12 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در نبرد بین اینتل و AMD ، تیم آبی مدت طولانی است که گزینه گران تری است ، حتی اگر Ryzen شکاف عملکرد را کاهش دهد. اما به نظر می رسد که اینتل با کاهش قیمت برخی پردازنده های نسل 10 Comet Lake از مشکلات تامین رقیب خود بهره می برد.

  همانطور که توسط Tom's Hardware مشاهده شده است ، پردازنده Core i7-10700F اینتل ، همانند پردازشگر قفل چند برابر و بدون iGPU ، از 315 دلار در یک ماه گذشته به 229 دلار در آمازون کاهش یافته است. شما همچنین می توانید Core i5-10400F را از طریق سایت فقط 150 دلار بگیرید ، در حالی که Staples آن را با قیمت 142 دلار پیشنهاد می کند - اگرچه قبلاً موجودی آن به فروش نرسیده است.

  همانطور که از Product Finder ما مشاهده می کنید ، شامل یک ردیاب قیمت که پایین ترین و بالاترین قیمت را در آمازون طی 120 روز گذشته نشان می دهد ، اخیراً چندین تراشه Comet Lake ارزان تر شده اند. Core i7-10700K ، یکی از بهترین گزینه های "پردازنده گیمینگ" ما ، با قیمت 344 دلار یافت می شود که میانگین آن 384 دلار است ، در حالی که Core i9-10900KF 463 دلار است.

  https://techbord.com اینتل قیمت نسل 10th Comet Lake را کاهش می دهد زیرا AMD با کمبود CPU دست به گریبان است

  علاوه بر کاهش قیمت ها ، عنصر جذاب دیگر در مورد تراشه های Comet Lake این است که در واقع برای خرید در دسترس هستند. از آنجا که این شرکت کارخانه های تولیدی خاص خود را دارد ، اینتل با سایر صنایع برای تولید ظرفیت در TSMC مبارزه نمی کند ، مانند مورد AMD ، که همچنین با سهام کم Ryzen 5000 نیز سر و کار دارد.

  انتظار می رود تراشه های Rocket Lake در سه ماهه اول سال وارد بازار شوند ، اگرچه آنها از مادربردهای دارای چیپست های H410 یا B460 پشتیبانی نمی کنند. این شرکت اخیراً برای اولین بار در 3 سال گذشته بخشی از بازار پردازنده را از AMD پس گرفته است. با کاهش قیمت های Comet Lake ، به نظر می رسد شرکت از این سودها سود می برد.

خبرهای دیگر از سخت افزار