خبر

 • تک بورد - ایسوس در اوایل سال 2021 افزایش GPU و مادربردهای خود را افزایش می دهد

  ایسوس در اوایل سال 2021 افزایش GPU و مادربردهای خود را افزایش می دهد
  21 روز و 9 ساعت قبل

  چرا مهم است: اواخر سال 2020 بهترین زمان برای یک بازی نیست. بازیکنان کنسول با کمبود دستگاه های نسل بعدی دست و پنجه نرم می کردند و کاربران PC با عرضه جدیدترین سخت افزارهای AMD و Nvidia با مشکلات مشابه سهام روبرو می شدند. ممکن است با عمیق شدن در سال 2021 برخی از این مشکلات برطرف شود ، اما مشتریان ایسوس چیز دیگری برای بحث دارند: افزایش قیمت.

  در اطلاعیه جدید منتشر شده در صفحه PC DIY شرکت فیس بوک ، ایسوس نشان داد که قیمت محصولات GPU و مادربرد خود را افزایش خواهد داد.

  این تغییرات از سال جاری اعمال می شود "اوایل سال 2021 " ، و هدف آنها انعکاس "افزایش هزینه " برای اجزا ، عملیات ، فعالیتهای تدارکاتی و "ادامه تعرفه های واردات " است

  Asus می گوید که تمام تلاش خود را برای "به حداقل رساندن افزایش قیمت" از طریق گفتگو با شرکای تأمین و تدارکات خود انجام داده است ، اما به نظر می رسد که این مذاکرات آنقدر مثمر ثمر نبوده که بتواند افزایش قیمت ها را به طور کامل متوقف کند. در حال حاضر مشخص نیست که میزان MSRP محصولات ایسوس چقدر افزایش می یابد.

  https://techbord .com ایسوس در اوایل سال 2021 افزایش قیمت برای پردازنده های گرافیکی و مادربردهای خود را در نظر گرفته است

  اگرچه این خبر برای بسیاری از گیمرهای رایانه های شخصی که امیدوار بودند کارت اصلی یا کارت گرافیک ایسوس را محکم کنند ، خبر ناامیدکننده ای را ایجاد می کند ، دقیقاً شرکت را برای اتخاذ این تصمیم مقصر می داند. همانطور که اشاره می کند ، ما در میانه یک "تغییر بازار بی سابقه" هستیم که عمدتا ناشی از همه گیری مداوم Covid-19 است.

  امیدواریم این افزایش قیمت ها فقط یک ماه طول بکشد یا دو ، اما همانطور که در بیشتر سال 2020 اتفاق افتاد ، پیش بینی آینده در اینجا به سادگی غیرممکن است.

خبرهای دیگر از سخت افزار