خبر

 • تک بورد - ایسوس به طور تصادفی GeForce RTX 3080 Ti را با 20 گیگابایت حافظه تأیید می کند

  ایسوس به طور تصادفی GeForce RTX 3080 Ti را با 20 گیگابایت حافظه تأیید می کند
  18 روز و 2 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: از زمان راه اندازی سپتامبر ، هیچ GPU جدید Nvidia RTX در قفسه ها وجود ندارد. از زمان راه اندازی نوامبر و دسامبر ، هیچ GPU جدید AMD Radeon در قفسه ها وجود ندارد. بیایید آن دور را فراخوانی کنیم ، و اجازه دهید آن را یک تساوی اعلام کنیم و به دور دو نگاه کنیم: وقتی کارت هایی در قفسه ها وجود دارد ، و بازیکنان با کیف پول خود رأی می دهند ، چه کسی قهرمان قهرمان می شود؟

  انویدیا می گوید

  انویدیا. (برای شفافیت به صورت پاراگراف گفته شده است.)

  انویدیا با سری RTX 3000 در حال چرخش است ، اما یک قلاب چپ تعجب آور که در بال است انتظار دارد. ایسوس به طور تصادفی وجود RTX 3080 Ti را تأیید کرد و فاش کرد که 20 گیگابایت حافظه دارد. کارت جدید RX 6900 XT را هدف قرار داده است.

  سایت پشتیبانی ایسوس این دو GPU منتشر نشده را ذکر کرده است ، اما از آن زمان برای حذف آنها به روز شده است. ممکن است یکی مدل اورکلاک شده کارخانه ای باشد و دیگری مدل ساعت مرجع. از طریق Videocardz.

  https://techbord.com ایسوس به طور تصادفی GeForce RTX 3080 Ti را با 20 گیگابایت حافظه تأیید می کند

  یک نسخه 20 گیگابایتی از RTX 3080 ماه هاست که شایعه شده است ، همانطور که در نسخه های قبلی نسخه های مشابهی وجود دارد: مدل های 16 گیگابایتی RTX 3070 و مدل های 12 گیگابایتی و 6 گیگابایتی RTX 3060 نیز پیش بینی شده است. جف فیشر ، انویدیا ، معاون اصلی ارشد GeForce ، انتظار می رود که آنها را در یک رویداد مجازی در 12 ژانویه اعلام کند. شایعات حاکی از انتشار ماه فوریه است.

  در طیف عملکرد ، مدل های Ti فقط سقوط می کنند بالاتر از نمونه های وانیلی آنها. افزایش حافظه ، چند درصد درصد ارزش بهبود را فراهم می کند ، در رزولوشن های بالاتر ، و شایعه افزایش سرعت ساعت و تعداد هسته می تواند 10 ~ ارتقا یابد. در بدترین حالت ممکن است قیمت آنها به طور مشابه افزایش یابد ، اما به احتمال زیاد فقط یک مو بالاتر از MSRP های فعلی قرار خواهد گرفت. در نتیجه ممکن است مدل های وانیل با تخفیف مواجه شوند.

  اما س questionsالات همچنان باقی است. اگر انویدیا هر کارتی را که می تواند تولید کند می فروشد ، چرا آنها به نسخه های ارتقا یافته نیاز دارند؟ (آیا این بدان معناست که آنها سهام بیشتری را پیش بینی می کنند؟) اگر DLSS و اشعه ردیابی و GPU های آنها امتیاز فروش دارند ، چرا آنها این موارد را در اولویت قرار نمی دهند؟ (ضربه خوب و ضعیفی از طرف من ...) اما مهمتر از همه ، آیا AMD جواب پس می دهد؟

خبرهای دیگر از سخت افزار