خبر

 • تک بورد - ایسوس بر خلاف نیاز سیستم مایکروسافت ، پشتیبانی از ویندوز 11 را بر روی مادربردهای قدیمی CPU اینتل عرضه می کند

  ایسوس بر خلاف نیاز سیستم مایکروسافت ، پشتیبانی از ویندوز 11 را بر روی مادربردهای قدیمی CPU اینتل عرضه می کند
  5 ساعت و 26 دقیقه قبل

  ایسوس به تازگی شروع به انتشار به روزرسانی های BIOS در مادربردهای خود کرده است تا به کاربران کمک کند تا برای ویندوز 11 آماده شوند. این به روز رسانی ها در مادربردهای CPU های اینتل قدیمی تر از مواردی که مایکروسافت در حال حاضر آنها را سازگار با ویندوز 11 ذکر می کند ، در حال گسترش است. الزامات سیستم بحث برانگیز را گیج کننده تر می کند.

  از زمانی که مایکروسافت الزامات سیستم خود را برای ویندوز 11 فهرست کرده است ، تا حدی عدم اطمینان در مورد نیاز آن به Trusted Platform Module (TPM) و نیاز به CPU نسبتاً اخیر وجود دارد.

  سازندگان مادربرد مانند Asus شروع به انتشار سیستم عامل جدید BIOS کرده اند تا به کاربران کمک کنند ، عمدتا با فعال کردن خودکار TPM. ایسوس حتی صفحه ای را با وضعیت سازگاری ویندوز 11 برای همه مادربردهای خود راه اندازی کرد که با آزمایش و انتشار وصله های BIOS بیشتر ، آن را به روز می کند.

  لیست CPU های اینتل که به طور رسمی پشتیبانی می شوند ، Windows 11 به پردازنده های Core نسل 8 (Coffee Lake) و جدیدتر نیاز دارد. با این حال ، ایسوس نشان می دهد که مادربردهای نسل هفتم (Kaby Lake) و ششم (Skylake) پردازنده های Intel را برای افزودن سازگاری با Windows 11 به روز می کند.

   https://techbord.com ایسوس پشتیبانی از ویندوز 11 را بر روی مادربردهای قدیمی CPU اینتل عرضه می کند که با نیاز سیستم مایکروسافت

  تعدادی مادربرد Z270 ، که برای پردازنده های Kaby Lake و Skylake طراحی شده اند ، در 10 آگوست یک BIOS بتا برای سازگاری با ویندوز 11 دریافت کردند. در مورد مادربردهای H270 و B250 نیز همین اتفاق افتاد. اینها و بسیاری دیگر در قسمتی از لیست سازگاری ایسوس با پیام "مادربردهای زیر با Windows 11 در آزمایش فعلی سازگار هستند قرار می گیرند. ارتقا [sic] منوط به پشتیبانی سیستم عامل یا در دسترس بودن درایورهای شخص ثالث است. "

  مایکروسافت برخی از ابهامات را تایید کرده و می گوید نسل هشتم Core قدیمی ترین سری پردازنده است که مطمئناً الزامات ویندوز 11 را برآورده می کند ، اما آنها قصد دارند حداقل موارد را آزمایش کنند CPU های Kaby Lake.

  به نظر می رسد مایکروسافت کاملاً مطمئن نیست که تا چه اندازه می خواهد سازگاری ویندوز 11 را افزایش دهد ، در حالی که اهداف امنیتی خود را برآورده می کند. امیدوارم تا زمان انتشار سیستم عامل در اواخر سال جاری ، همه تصویر واضح تری داشته باشند.

خبرهای دیگر از سخت افزار