techbord.com ایسوس از کارتهای ROG سری RTX 3000 ، روتر Wi-Fi 6E ، مانیتورهای 360 هرتز و سایر محصولات خود رونمایی کرد

چه اتفاقی افتاده؟ با اعلام آمپر Nvidia در ذهن همه ، Asus رویداد راه اندازی Meta Buffs خود را با معرفی جدیدترین محصولات ROG ، از جمله اولین روتر WiFi 6E در جهان ، مانیتورهای 360 هرتز ، صفحه کلید مکانیکی ، هدست ، ماوس برگزار کرد. ، و چندین مدل از RTX 3090 ، RTX 3080 و RTX 3070.

البته کارتهای گرافیک جدید بیشترین توجه را به خود جلب خواهند کرد. آنها مارک های ROG Strix ، TUF و Dual را پوشش می دهند و Strix و TUF هر سه طیف RTX 30xx جدید را دریافت می کنند ، در حالی که ارزان تر و کوچکتر Dual محدود به RTX 3070 است.

Asus می نویسد که هیت سینک بزرگتر طراحی شده برای مقابله با افزایش تقاضای جریان هوا ، اکثر ردپاهای 2.9 شکافی Strix را پر می کند. در مورد اندازه کارتهای دیگر خبری نیست ، اما PC Gamer انتظار دارد که TUF حداقل طرحی 2.6 شکاف داشته باشد در حالیکه Dual احتمالاً در دو شکاف باقی خواهد ماند.

 https://techbord.com ایسوس از کارتهای ROG سری RTX 3000 ، روتر Wi-Fi 6E ، مانیتورهای 360 هرتز ، موارد بیشتر

Nvidia بسیار صحبت کرد در مورد خصوصیات خنک کنندگی آمپر ، چیزی که ایسوس در توضیحات Strix به آن پرداخته است: "فن مرکزی از یک حلقه مانع تمام قد و 13 پره فن استفاده می کند تا فشار استاتیک تقویت شده ای را فراهم کند که هوا را از طریق پره های هیت سینک و داخل آن هدایت می کند. پخش کننده حرارتی GPU. دو فن خارجی دارای 11 پره و حلقه های مانع نیمه ارتفاع هستند تا امکان پراکندگی جانبی بیشتر و جریان بهتر هوا را از طریق آرایه خنک کننده فراهم کند. تلاطم بین فن ها به دلیل تغییر جهت فن مرکزی کاهش می یابد جهت چرخشی. "بله ، آن فن میانی در خلاف جهت تیغه های بیرونی می چرخد.

ایسوس از کارتهای ROG سری RTX 3000 ، روتر Wi-Fi 6E ، مانیتورهای 360 هرتز و سایر محصولات خود رونمایی کرد
hardware/ایسوس-از-کارتهای-rog-سری-rtx-3000-روتر-wi-fi-6e-مانیتورهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
techbord.com Reddit برای اولین بار ارقام کاربر فعال روزانه را به اشتراک می گذارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.